liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aveti idee ce motor si cati CP are loganul acela rosu de constanta? CT XX COX parca avea numarul. Mie mi s-a parut destul de puternic loganul . a participat sambata si duminca la cursele din braila
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Octavian___30 View Post
      NU, ca maine e vreme nasoala si Craiova e sub cod galben ))))))))))))))))
      Tare asta Octavian..

      bogdan_1984 , stiu masina..Da nu stiu ce avea pe sub ea

      Comment


      • Mor de curiozitate . Constantenii, sariti cu date!!!
        sigpic

        Comment


        • Oricum la 1.4 ce inseamna Logan, n-am adversar. Doar daca sunt neatent si pierd startu.

          Comment


          • Dar unde te gandesti :-?
            sigpic

            Comment


            • Se intampla cand imi creste adrenalina un pic peste limita impusa de mine (si pulsu normal) si din exces de zel, fac greseli.
              Chestii marunte de incepator, asta e.

              Comment


              • Cei din bucuresti ar putea merge la Craiova ca nu e asa departe pentru e prea departe si vin si degeaba ca mi-o iau si de la un 1.4 resoftat

                Comment


                • Si eu mi-as lua-o de la un 1.4 normal, ca nu am facut niciodata linute cu ea, ca imi este mila sa ii dau
                  sigpic

                  Comment


                  • Auzi, da' in afara de multumire personala, ceva premii se castiga?
                    Oricum daca vin castig, dar macar sa-mi scot drumu si riscu de ma prinde ninsoarea (deci o noapte la hotel).

                    Comment


                    • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                      Aveti idee ce motor si cati CP are loganul acela rosu de constanta? CT XX COX parca avea numarul. Mie mi s-a parut destul de puternic loganul . A participat sambata si duminca la cursele din braila
                      Are motor de 1.4 8v cu 75CP,dar are alta evacuare fara catalizator,soft, si cine stie ce mai are...Poate si axe cu came,pistoane,oricum pe mine ma face,imi da ceata.
                      Se poate sa aiba chiulasa de 16v si deja are din start 100cp,cand il mai vad pe la curse il intreb.

                      Comment


                      • Hai sa n-o dam in barci...Chiulasa de 16V si gataaa....100 cp )))
                        Va rog
                        Are o evacuare buna (probabil ca i-a facut-o cineva care chiar stie sa faca asa ceva), un filtru sport, si un remap , garantat ca n-are alte ''giumbuslucuri''.

                        PS: daaaa, e tare pt ca are injectoare de 1.6 )))))))))))))))))))))

                        Comment



                        • si dovada...
                          daca nu merge site-ul...Copy intr`un expllorer

                          Comment


                          • Va astept maine la Craiova... .

                            Comment


                            • Pana acum nici un pasionat de liniute. Vezi ca astepti degeaba, asa am asteptat si eu pe unii la sannicolau sa ne dam pe circuit si n-au mai ajuns nici dupa 6 luni...Si inainte mama frate cat de bine se dau ei cu masina si...Mumu
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Ce mai...Eu nu m-am dat bine, dar macar am fost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google