liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by alex86 View Post
    Distanta a fost mare nu st exact dar destul. Da il cunosc e de la mine de aici.
    Nu stiu cand ne dam tu ai soft filtru etc deci ar trb sa fie peste a mea da om vedea noi
    alex acum e stock stock din octombrie revine iaras cum a fost.
    destul tu in fata sau el?

    Comment


    • yuri fa o liniuta cu dsl care sustinea multe pe forum ca bate..iar la liniute a incasat o rau de la skandal care e dci65 cu soft..
      http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

      Comment


      • mah dci 85 cp e un motor bun pt ce este facut fiecare are bubele lui,dar totusi pana a veni sa imi spui ca dci 85 bate peugeot 206 de 120 cp sau eu stiu ce masini ai pus acolo mi se pare ca aberezi mult de tot,am inteles ca nu vrei sa pui poze cu carnetul,eu nu am dreptul de a vorbi ca eu nici pe ala nu il am inca dar nu aberez ca tine,pune poze macar cu tine si masina gen eu stiu tu in masina dar sa nu pui pe altu in masina,nu de alta dar daca pui pe altu toti isi vor da seama ca ai facut asta ca te iau dupa fata cred dupa ineptiile care le spui,eu nu am absolut nimic cu tine dar mi se pare ca prea ridici in slavi dci 85,si eu am si tot prestige si am umblat si la wastgate si mama ei pe unde i-am mai umblat dar tot dci ramane,e bun pt familie cand este incarcat sa urci cu el etc dar te ajuta dieselul dar cand intri pe teritoriul liniute 16V nu are ce discuta cu tine,daca ai fi avut motor diesel de 300 cai ce spuneai? ca e veyron,eu nu scriu ironic dar faza e ca exagerezi cu anumite lucruri spuse la care nu ai nicio dovada,a si inca ceva faza cu 2 in 4 e o chestie care ai spus-o tu nimeni nu a mai facut asta,in concluzie 1,2 16V,1,4mpi,1,6mpi,16V,dci70,dci85 etc........... ca acum au aparut si mpi euro5 si diesel la fel,fiecare e bun pt ce este el facut si dupa buget si dupa nevoile omului ca poate are bani de dci dar vrea benzina ca nu merge mult etc.......... ca sa fie inchis capitolul asta dci85 vs 16V liniuta winner 16V cu bine in fata,dci ceva mai bun pe reprize gen treapta a5 etc m-am plictisit sa zic acelasi lucru,sa aveti grija de masini si sa le conduceti cu prudenta,sper ca nu am deranjat pe nimeni cu ce am spus aici si scuze off topic,numai bine

        Comment


        • deci observati ca el va ignora , dar voi tot continuati . Urmatoarea vacanta o sa fie la mai multi ...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • In calitate da ce ne ameninti tu pe noi, mah? A?
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • plecat azi tare de la semafor cu mcv-u 16v. se ducea in fata. cam greu, dar se ducea.

              Comment


              • Originally posted by dsign View Post
                In calitate da ce ne ameninti tu pe noi, mah? A?
                ziceam si eu asa ca o sa se supere moderatorii )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Bine, stai jos! :P
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • ontopic: candva, undeva, un 1.4 distrigazos fara serpi se va da cu mcv 1.6 cu numere de mercedes.

                    Comment


                    • Si sa revenim la liniute....Nu stiu daca iubiti Fiat Bravo (modelul nou ) dar ,eu mi-am luat-o de doua ori de la aceasta masina ! Ambele "liniute " s-au petrecut din mers pe DN 2 ,una din faze a fost marcanta rau pentru mine ,parca eram cu Oltcit-ul lui vecinu'...
                      Am vazut ca au motoare de 1.4 benzina turbo si jtd-uri de 1.9 si 1.6....Chiar asa de periculoase sunt pe strada ?? S-a dat cineva cu Bravo asta nou ?? Astept pareri !

                      Comment


                      • 1.4 turbo 120 de cai stia eu. cuplu 200 parca. nici n-are ce vorbi cu 16v.

                        Comment


                        • Sa nu mai zic ca sunt versiuni si 1.4turbo si de 150cp .
                          Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                          Comment


                          • ala deja se da la ursuleti periculosi, subaru....

                            Comment


                            • Am batut un Fiat Punto mai vechi cu doua modele decat Grande Punto, spontana la semafor. Se agitase ca trecusem tare pe langa el.

                              Inca mai poate, maine o revizie mica si studiez ce sa fac la Distrigaz, vreau mai mult.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Originally posted by razvanamza View Post
                                ala deja se da la ursuleti periculosi, subaru....
                                da, se da la subaru la care-o picat turbo, ca ala din '93, de 200cp, n-are ce roade din fiat.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google