liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @XP Au fost curse de noapte nu legale de aia si... " "

    @flopy84 Masina mea era "goala" aveam decat scaunele din fata.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • Originally posted by razvanypo View Post
      Daaaa!!!sigur...mai avea de schimbat braduletii)
      Eu zic sa te informezi inainte sa arunci cu prastia.Nu avea axa si chiulasa comprimata atunci.
      AG 16 Y M A

      Comment


      • Mda...interesant.nu avea axa ,nu avea chiuloasa comprimata...dar batea ceedu' ..bun mcd' asta'
        Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

        Comment


        • Ceed de 1.4 16v nu e prea buna pe 400m.Cum zicea si colegu de mai sus e destul de grea.
          Am un prieten de avea o super nova fara catalizator evacuare pe 50 chiulasa comprimata si soft si era diferenta f mica intre el si kia proceed 1.4 16v pe 400.Apoi se vedea diferenta de cp, kia lua destul de usor avans.
          Diferenta de greutate face multe pe distanta scurta
          AG 16 Y M A

          Comment


          • Mai conteaza si soferu care facea treaba mare inainte
            sa se dea)
            Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

            Comment


            • Originally posted by Alex_MIU View Post
              Posibil sa fi fost cel de 1.4 16v de 109cp



              Daca era ala de 126cp nicidecum 122 il batea mai bine de o aripa.
              Din proprie exp cu toroapa mea la logan 1.6 16v stock ii dau 2-3 masini iar la i30 cu 1.4 16v 109 cp ii dau 1-2 masini deci mai repede as inclina ca era cel de 1.4 109cp.
              am batut doua 1.4 16v Kia destul de lejer 2 masini fara sa ma chinui la plecare

              de la kia 1.6 16v 126 cai mi am furat o masina jumate cu plecare foarte proasta din partea mea
              tot de la kia 1.6 126 MCD si a luat juma de masina

              nu cred sa existe Logan sa poate bate Kia 1.6 126 cai. poate FOF nu stiu

              Comment


              • Sau razvanypo...
                AG 16 Y M A

                Comment


                • "Posibil,dar nu prea"
                  Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                  Comment


                  • Eu zic ca ar fi posibil.Din cate am inteles de la baieti iti merge bine masina.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • Originally posted by alessandro View Post
                      am batut doua 1.4 16v Kia destul de lejer 2 masini fara sa ma chinui la plecare

                      de la kia 1.6 16v 126 cai mi am furat o masina jumate cu plecare foarte proasta din partea mea
                      tot de la kia 1.6 126 MCD si a luat juma de masina

                      nu cred sa existe Logan sa poate bate Kia 1.6 126 cai. poate FOF nu stiu
                      nu sti la zoo cand sa ma dau cu schrech ala sau cum il cheama , cu ala alb de 1.6
                      am plecat de langa el si imi dadea claxoane ca vine garda .

                      Comment


                      • Originally posted by Alex_MIU View Post
                        @XP Au fost curse de noapte nu legale de aia si... " "

                        @flopy84 Masina mea era "goala" aveam decat scaunele din fata.
                        pai cand ai zis ca nu te dai la semafoare, credeam ca ai exclus cadrul "legal" din start
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Originally posted by al!n View Post
                          Eu zic ca ar fi posibil.Din cate am inteles de la baieti iti merge bine masina.
                          Din primavara o sa mearga "cel mai bine" cunoscatorii stiu ei..
                          Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                          Comment


                          • Cand m-am dat eu cu bosakke nu aveam axa pe masina si nici softul custom, cat despre kia ala de 1.6 a fost doar o plecare proasta, distanta care am plecat asa s-a terminat si cursa
                            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                            Comment


                            • A aparut si gogaie )cu 210 caluti la semnatura)
                              Last edited by razvanypo; 27 December 2011, 16:20.
                              Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                              Comment


                              • Cu cat vine iarna mai tare cu atat apar mai multe postari la liniute). Semaforul e sfant, nu mai apar dubii la start.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google