liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by razvanamza View Post
    cel mai corect ar fi o cursa intre masina mea si masina lu dny (1.6 full+gpl), conduse de soferi apropiati ca greutate (am 25kg mai mult ca dny )
    nu e coorect razvanele, tu ai motorul nou . Eu am o caruta de km in "spate"
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • motorul este proaspat remontat, nu 'NOU'. segmentii sunt cei vechi, chiar daca, intr-adevar, parca trage din ce in ce mai bine.

      Comment


      • Amzo lasa etnobotanicele, ca de fiecare data spui ca trage mai bine, chiar si atunci cand te flutura trabantul...

        Comment


        • Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

          )
          Last edited by al!n; 14 March 2012, 01:17.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • Bataia dracu' ce-o sa-i dea DNY-u...
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Atata timp cat n.are serpi, nu cred ca ma bate asa rau...

              Comment


              • @ razvan nu e bine sa te incanti asa mult. cand eu l am ars pe lau' am ratat doua trepte si schimbam ceva mai repede decat amesteca mamaie in ciorba. si tot l am articulat 3-4 masini
                gandeste te ca lau' si o fura de la 1.6 de ii merg fulgii. parerea mea este ca nu are rost cu DNY -u nici cu speedu. nu vezi ca trag de indoaie taxiurile astea

                Comment


                • au "maimuta" ... la pedala

                  Comment


                  • Originally posted by razvanamza View Post
                    Atata timp cat n.are serpi, nu cred ca ma bate asa rau...
                    Dny-u n-are serpi..masina lui are.Defapt a lui nea Vasile ))
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • eu nu cred ca lau si-o fura asa usor de la 1.6 full+gaz. diferenta de greutate este prea mare.

                      Comment


                      • Razvane esti fenomenal ) ce conteaza cat mi-o fur, o masina sau 10 ...? victoria e victorie
                        1.4 + soft al meu o ia de la orice 1.6 stock cu sofer bun , pe treapta a 3 se vede lipsa de putere.......

                        Si marcs a scris ca au fost 2 curse intre mine si tine 1-1 egalitate la victorii nu ca am fi stat egal ))

                        Dny-u o sa iti dea cam cat mia dat mie Marsc prima data ))) 4 5 masini ))))
                        sigpic
                        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                        Comment


                        • explicatii ma ca dny-ul are serpi si traseu complet poate asa intelege ca va consuma gpl-ul degeaba:d

                          Comment


                          • da ce'are ma dny-ul, turbo? nici nu cred ca-l ajunge pe marcs.

                            Comment


                            • Nu il ajunge pe marx da nici diferenta prea mare nu cred ca e.
                              Tu ai scris ca dny nu te bate rau ca nu are serpi...si el are de o luna cred.
                              Oricum si un 1.6 preferance stock cu sofer bun s-ar putea sa te alerge.
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • cred ca apar niste "feromoni" prin aer cand da caldura

                                sa fie clar eu ma dau doar cu 1.4 / 1.6 full fara serpi, soft, sau axa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google