liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine, sanatos. cafteste pisicute ruginite pe la semafoare la anul cred ca ma inscriu si eu, macar de fun.

    PS: de acum se pare ca va asist la toate concursurile de indemanare organizate de GT auto club.

    Comment


    • Ai mai facut proba cu 1.4 mpi remapat, il bati sau tot e discutabila treaba?

      Comment


      • din cate stiu eu nu a mai facut cu nimeni din club teste...

        Comment


        • Io sunt disponibil in fiecare seara )

          Dar chiar n-am cu cine...sufar pe treaba asta.

          PS: mai nou am inceput sa ma iau la intrecere cu bicicleta, e hazliu dar doare....si pe mine ma dor picioare groaznic la 34 ani, chiar NU mai e ca la 24 ani, dar rezist....daca cu masina nu am cu cine...

          Comment


          • m-am dat cu lau, care are 1.4 chel-chel, si eram cam tot pe-acolo, dar a mea e full cu gaz..

            Comment


            • Eu 1.4 chel cu soft nu stau egal cu 1.6 full cu gaz (imi da cam o masina)......tu ai volanta de 1.4 ,soft ,si catalaizatorul scos ..trebuia sa ma joci in picioare

              Dupa ce am condus masina ta razvane sa sti ca mi-a lasat o impresie de 1.4 chel serios ,trgea cam la fel ca a mea .....ca te bat cand vrei tu asta e alta poveste
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • intre timp cred ca s-au rodat segmentii ca fuge mai tare. poate mai probam o data

                Comment


                • Ce sa faca? Sa se rodeze segmentii?
                  Am o masina acum Amzo pt tine, la fel de rapida: un t2 cu motor de 1.6, 50 de ponei. Cand vrei, ne dam.

                  Comment


                  • eu ma dau numai cu pisicute ruginite si logane, sorry

                    Comment


                    • Si ce bre, volxvagin nu-ti mai place? Hai ca are 40 de anisori, inca se mai tine pe picioare. Ce zici?

                      Comment


                      • ma cam iei la misto vad. ce relevanta are pentru mine ce diferenta am cu o alta masina decat Logan? si t2-ul ala nu-i vreo cazatura cu aere sa zici ca am vreo satisfactie sa-l afum.

                        Comment


                        • pana una alta s`a ajuns la pagina 402

                          Comment


                          • Originally posted by razvanamza View Post
                            m-am dat cu lau, care are 1.4 chel-chel, si eram cam tot pe-acolo, dar a mea e full cu gaz..
                            Ce imi plac scuzele astea..."a mea e full a lu' ala e cheala" => 3 cai in plus...hai sa fim seriosi.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • asa fac toti ... deaia am si incetat sa mai fac incercari cu cei din club. Te dai de distractie si dupa pleci cu perfuzii in cap ca esti de vina ca nu ai ac sau gpl.

                              Comment


                              • Odata ce te dai cu o masina full esti constient ca nu va trage.
                                Dar daca razvan il batea pe lau?Nu mai conta ca e full nu?Asa daca nu l-a facut gplu si ac-u au toata vina...ca de nu l-a facut.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google