liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum se fofileaza cate unii .Oricum Amza se inscrie la linii atunci cand o sa fie grupa speciala "benzinare care au cuplu din 1500rpm" pana atunci n-are rost ca n-are adversar.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • eu am lansat o provocare si vad ca se trece peste ea. Daca tot erai increzator ca il bati pe dny, din ce cauza nu ai incerca si cu un amarat de 1.4 stoc?

      Comment


      • singur la grupa hibrid si iese pe locul 2 ).....
        Last edited by Seba; 2 July 2012, 20:44.
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • ahaha..unde pot sa dau un like ? )

          Comment


          • Poate se supara, dar glumim se stie.
            Eu n-am decat respect pt munca si banii bagati in toate tiganelile (pt toti), chiar daca rezultatul nu e intotdeauna cel urmarit.

            Oricum, trebe vazut o lniuta intre 1.4 modificat cu interne 1.6 vs 1.4 cu soft...defapt si stock sa fie...

            Comment


            • Astept sa fiu chemat

              Comment


              • Originally posted by razvanamza View Post
                eu am axa de 1,4, deci ma dau acolo. dar nu mai ajung ca-s pcupat in week-endu acela
                Si cei care avem axa sport tre sa ne dam la grupa facuta special pentru axa sport? ))))
                Glumesc, sper sa nu te superi.
                Imi pare rau ca nu poti veni, se elucida misteru la liniute.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • http://www.youtube.com/watch?v=cmxEl...eature=related

                  Comment


                  • Nu vad ce a asa de amuzat la clipu asta.Merge cu 200 bv lui.
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • Ma distram ce acceleratie tare,sa ajungi si cu a 5.a la 6000 rpm Te apuca rasul,te iai pe autostrada cu nush ce masina scumpa si te ti in spatele ei si nu mai ia avans cea din fata

                      Comment


                      • Originally posted by al!n View Post
                        ..............................
                        Imi pare rau ca nu poti veni, se elucida misteru la liniute.
                        Nu cu tine sa se dea, tu ai mai mult de un soft nevinovat.

                        Eu chiar vreau sa vad vs 1.4 stock sau max cu soft.

                        Originally posted by fanrenault View Post
                        Ma distram ce acceleratie tare,sa ajungi si cu a 5.a la 6000 rpm Te apuca rasul,...................
                        Chiar ca te apuca rasul sa vezi un 1.6 mpi ca ajunge pe la 5700 rpm pe tr V
                        Last edited by Octavian; 1 July 2012, 22:43. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by o8MeLC View Post
                          Daca tot erai increzator ca il bati pe dny, din ce cauza nu ai incerca si cu un amarat de 1.4 stoc?
                          Mai are de mancat mamaliga Razvan ... pana sa ajunga acolo )
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • Originally posted by Octavian View Post
                            Nu cu tine sa se dea, tu ai mai mult de un soft nevinovat.
                            Eu chiar vreau sa vad vs 1.4 stock sau max cu soft.
                            Nu am zis de mine, aveam un 1.4 preferance+alte masini 1.4 ce or sa fie la liniute.
                            Gaseste el pe cineva prin bucuresti cu care sa se dea.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • astept sa fiu chemat

                              Comment


                              • Originally posted by fanrenault View Post
                                Ma distram ce acceleratie tare,sa ajungi si cu a 5.a la 6000 rpm Te apuca rasul,te iai pe autostrada cu nush ce masina scumpa si te ti in spatele ei si nu mai ia avans cea din fata
                                Razi tu dar rasul e pe tine,orice masina cu motor mic are cutia scurta indiferent de marca nu doar loganul.
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google