liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • parca are

    Comment


    • I le-am dat pe pm dar nu sunt relevante, era iarna, aveam cam 3000 km de cand segmentasem motorul, erau intre -3 si -5 grade si carosabil alunecos, cauciucuri de iarna, benzina peste juamtate de rezervor + toate prostiile in portbagaj.

      Comment


      • nici un candidat pentru mine ? mai bine ramaneam si eu mai stock :p

        Comment


        • Ne dam noi la mioveni cosmine, asa de distractei ca oricum eu nu apuc sa dau a2a si tu termini
          AG 16 Y M A

          Comment


          • Originally posted by cos_min_i View Post
            nici un candidat pentru mine ? mai bine ramaneam si eu mai stock :p
            patience my friend, patience !

            Comment


            • auziti ma ca masina mea trage ca a lui @fanrenault :x nu mai am niciun dubiu e 1.6 sau nu ?
              Attached Files

              Comment


              • Pai 11 sec e bun daca ai capacitatea cilindrica mai mica atunci, de ce plangi de 160, trace mai greu dupa o anumita viteza,daca ai face si un clip 0-160 ar fi bine :p

                Ai zis ca era drum cam alunecos,poate era 0-100 in alunecare Deaia zic,mai fa un clip daca ai posobilitate. Apropp ce dotari ai ?
                Last edited by fanrenault; 4 July 2012, 16:19. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • a mea trece si de 160 dar nu toate masinile 1.4 merg ca a mea.

                  Comment


                  • Originally posted by cos_min_i View Post
                    nici un candidat pentru mine ? mai bine ramaneam si eu mai stock :p
                    in 2 sapt revin si eu in capitala....si incercam daca te mai coafeaza

                    Comment


                    • nu mai chinui degeaba masina doar sa ii arat lui x si lui y ca masina trage sau nu trage. Daca vrei sa aflii te astept la bucuresti si vedem cum merg masinile. Masina mea are doar servodirectie si multa multa caldura, atat vara cat si iarna si daca ne gandim ca aerul rece este mai greu ca cel cald rezulta ca aerul din masina incearca sa se ridice si imi face masina mai usoara. Din cauza asta nu imi pun eu ac.

                      Comment


                      • Bravos, ai antrenat-o, ma gandesc ca-i dai si grija motorului, ulei calumea,intretinere.... sau daca nu abs sau clima e mai usoara putin am citit ca ul logan chel are 975 kg

                        Nici eu nu am ac si nici abs,doar sergo 2 airbaguri 2 geamuri el,trebui sa.i fac un nou test de acceleratii,cu tot cu clip.
                        Last edited by fanrenault; 4 July 2012, 16:30. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • in talon are 1080 kg si da il antrenez, il pun in fiecare zi sa faca flotari, tractiuni si alte exercitii.
                          ulei normal 5w40 sau 10w40 s intretinere, am cutia sparta, motorul arata ca dupa bombardament, are 4 degete grosime de praf si a fost desfacut de 2 ori, in rest e super.

                          Comment


                          • Dar drumul ala era drept sau mai la vale din clip. Ca de la 0la 105 face 10.9 sec,e prea rapida pentru 75 la 1080 kg

                            Last edited by fanrenault; 4 July 2012, 16:38. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • sincer...tu chiar crezi in prostiile alea de masuratori si numarari de secunde pe care le faci pe YouTube ?

                              asta inseamna la tine sa vezi cum trage o masina ?

                              Comment


                              • @alessandro, ce e mai greu 1kg de pene sau 1 kg de fier? Bine ca nu spui "chiar crezi ca fizica e corecta?" E logic ca o masina care scoate timp mai putin in acceleratii e mai nervoasa,pe reprize sau in turatii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google