liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu-i asculta ma... sunt 2 invidiosi ca iti trage masina. Totusi centura uneori e buna. Te astept la test sa vedem ce poti. Noi l-am invatat? Cine se dadea pe kisselef cu gazu? Ne-am dat noi cu el ? Totusi e major si isi alege ce sa faca.
    Last edited by o8MeLC; 13 January 2013, 00:22.

    Comment


    • Greu sa potolesti setea daca pasiunea e mare )))

      Daca dau timpul inapoi cu vreo 14-15 ani (si ma tarziu chiar, nu eram prea dezmeticit), recunosc ca Sefu ala care ne vede pe toti S-a uitat de cateva ori mai atent la mine, altfel nu mai postam acum nimic...

      Se poate interpreta ca si noroc chior pt unii mai atei ) , dar NU indemanare, pricepere etc, a fost mai mult decat noroc, asa... o noua sansa la viata...

      Adica grija mare cand se forteaza limitele masinii si limetele indemanarii proprii

      Mai in prezent nici macar organizat nu mi-am fortat limitele proprii, pt ca nu m-a ajutat masina nu de alta

      Comment


      • E bine ca totusi sa nu-i indemnam pe cei incepatori la astfel de festivitati (illegale) asta daca intreadevar suntem colegi si ne pasa de cei din jur.

        O zi buna!
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • Lasa-ti-l pe DNY ca merge incet, l-am vazut eu aseara cum a iesit din parcarea de la AFI, 5 km/h direct in banda 2, n avea un stress )

          Comment


          • aseara ? nu eram eu
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • Aa, ok, atunci inseamna ca ai frigiderul gol tu )

              Comment


              • DNY: lasa viteza mai moale acuma, nu e tocmai asfaltul potrivit pentru alergat, cand or fii 40 grade afara atunci macar mai ai o sansa, dar acum frana nu are nici un efect pozitiv, pe cati dintre noi ne-ai vazut tu iarna la liniute?
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • Adevarul este ca nu imi aduc aminte sa ne fi dat vreodata iarna sau daca nu era uscat pe jos ... doar o singura data in Pantelimon cu Puma aia de 1.7...
                  Se potoleste repede DNY, doar ca nu l-a bagat nimeni in gura lui Nea' Vasile ...

                  Comment


                  • Nea Vasile citeste amuzat, acum, pe forum. Mi-a zis mie! Imi amintesc si eu de Puma!
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • cel mai cuminte sunt acuma ) ...
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Sigur!! ai vazut drac intarcat????
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • Originally posted by cos_min_i View Post
                          Se potoleste repede DNY, doar ca nu l-a bagat nimeni in gura lui Nea' Vasile ...
                          Originally posted by dsign View Post
                          Nea Vasile citeste amuzat, acum, pe forum. Mi-a zis mie! Imi amintesc si eu de Puma!
                          Pe Dany il bag eu in gura lui Nea Vasile, ca ma intalnesc des cu el in trafic.
                          Alooo Dany,,te mananca pielea sa te dai ?
                          Stai potolit si asculta de batrani (vorba lui Dsign)!

                          Melcule si altii de pe aici mai tineri ,,,nu mai invatati baiatul la prostii!
                          Daca Doamne fereste i se intampla ceva lui Dany(lasam masina ca e fier) sigur nu va pasa.
                          Daca va pasa de el invatati-l de bine si nu sa se dea cu masina de garduri, ca doar are permis de putin timp.
                          Plus ca e si tanar ca are 18 ani si mai ales iarna pt incepatori este nemiloasa!

                          Comment


                          • dny, sezi calm. stiu ca e bine cu carnet, dar e rau fara, si mai ales fara altele gen mainei, picioare. jobul nou ma plimba mult prin tara si am vazut destule grozavii...n-as vrea sa te vedem, Doamne-fereste, pe la stiri. ai o viata intreaga inainte de linii, curse si altele. Colegii iti vor numai binele, asa ca te rog sa ii asculti.

                            iar la vara, cand o fi uscat si mai ajung la bucuresti, poate dam un 400m

                            Comment


                            • Prima data ii spui sa stea cuminte

                              ...si dupa...il provoci la 400 ???

                              Comment


                              • Originally posted by razvanamza View Post
                                dny, sezi calm. stiu ca e bine cu carnet, dar e rau fara, si mai ales fara altele gen mainei, picioare. jobul nou ma plimba mult prin tara si am vazut destule grozavii...n-as vrea sa te vedem, Doamne-fereste, pe la stiri. ai o viata intreaga inainte de linii, curse si altele. Colegii iti vor numai binele, asa ca te rog sa ii asculti.

                                iar la vara, cand o fi uscat si mai ajung la bucuresti, poate dam un 400m
                                Pana sa ajungi la master DNY, trebuie sa bati stagiul 1, Distrigazu'. Daca ma bati, trebuie sa treci de stagiul 2, Melcu' si abia apoi poti avea pretentia... ca la jocuri. Lasati-l pe-asta mic in pace deocamdata.

                                Ma bucur ca a lasat-o moale cu viteza excesiva, vad ca intelege usor usor si nu forteaza pe curbe cu viteza.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google