liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bogdan_1984 View Post
    astia tineri care se dau mari si tari, ca ei stiu sa conduca, ca baga viteza, ca fac intreceri, locul vostru nu e pe drumurile publice.

    de ce nu vad useri la 30-50 ani care se umfla in pene? va raspund eu, ca au cap pe umeri.

    peace!

    hai lasa ca nu esti tu asa batran
    oricum cine face sau ce nu..eu unde m-am dat nu era pericol sa fac accident cu alti participanti la trafic ..doar eu cu concurentu si cam atat .. daca era ieseam pe camp in afara ..sau ma grav cu el , cam atat nu risc in oras nimic
    Its just a car ...

    Comment


    • dar liniutele le faci si tu unde nu e trafic si unde e loc liber .. eu nu ma refer sa dai blana peste tot .. ci la liniute.. radule cand o punem si noi de o liniuta? sau punct daca vrei )
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • alinfbl tocmai asta spunea si octavian ca nu ai cum sa ma faci tu pe mine in veci cu a ta stock(si desta sa imi fie mie rusine ca ma dau)...ce vorbim noi si ce intelegi tu......si inca ceva pe 400 m sa iei 2 3 masini de la o masina cu motor ca al tau e ceva

        Comment


        • @ tzony cu prima ocazie ..dar doar pe pariu
          @ anonimboy curand m-am dat pe 400 de metri cu unu fara resoftare si i-am dat vreo 2-3 masini ..conteaza mult daca ai resoftare sau nu
          Its just a car ...

          Comment


          • Originally posted by tzony_18 View Post
            ...................
            ps: cam asta poate loganul meu
            Cam o iei

            PS: deci eu te sustin, dar din cate am vazut n-ai nici macar o remapare facuta, nu? Cu remapare iti iese vreo juma de secunda mai putin pana la suta, si creste diferenta la ~2 - 2,5 sec pana la 130.
            Eu nici cu a mea, nu m-as pune cu ala de 1.8

            Comment


            • raduprov poi si daca are masina stock cine il pune sa faca liniute si sa mai aiba si pretenti sa castige

              Comment


              • Originally posted by andreea13 View Post
                vacanta platita ?
                asa de mult vrei sa`i vezi la camera de garda ?
                Tocmai, ca nu vreau sa-i vad la camera de garda. De aceea vor lua vacanta, ca sa nu se mai provoace.

                Comment


                • Sal

                  KYD-ule cred ca uiti ca ai tot LOGAN,nu nava spatiala cum iti imaginezi.Cred ca la primele liniute te-am lasat mai mult in urma si era prima data cand faceam asa ceva,fiind incepator.Acum cred ca nici nu ma uit la tine cu 1.6 16v,cu tot cu remaparea ta si modificari.Dar sincer imi pare rau de masina pentru ca tin mult la ea,asa ca nu mai fabula.Ne-am luat LOGANURI sa ne favem treaba ,nu sa ne dam mari cu ele.

                  Toate cele buna din partea mea!

                  Comment


                  • Originally posted by Octavian___30 View Post
                    Cam o iei

                    PS: deci eu te sustin, dar din cate am vazut n-ai nici macar o remapare facuta, nu? Cu remapare iti iese vreo juma de secunda mai putin pana la suta, si creste diferenta la ~2 - 2,5 sec pana la 130.
                    Eu nici cu a mea, nu m-as pune cu ala de 1.8
                    pai stiu ca o iau, tavi dar e ceva totusi daca ma tin de el..si in plus al meu e cel mai stok logan din lume )
                    Last edited by Tudor; 12 March 2009, 15:16.
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • Bai nenea Kydule nu o sami dai 3 masini nici in veci vecilor poate una si nici aia intreaga dar mai vedem
                      A mea masina e cea mai stok la capitolul motor asa ca kydule cu o remapare nu o faci avion
                      Daca iti inchipui ca leai dat la ceilalti 3 masini asta nu inseamna ca imi vei da si mie de asta te asigur eu si sunt ferm convins

                      Comment


                      • tzony cu ala cu opel pierde ..clar,opelu are 1400kg maxim
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • mai! puteti vorbi civilizat? ca va luati vacanta...
                          avelo grija ca daules cartonasu
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Originally posted by tzony_18 View Post
                            ................dar e ceva totusi daca ma tin de el..si in plus al meu e cel mai stok logan din lume )
                            Stii...ca la skandemberg - fi foarte atent la plecare, sa pleci ca din pusca, sa pastrezi o aderenta buna dar in acelasi timp sa scoti tot din tine (motor).
                            E posibil sa-l impresionezi daca o faci ca la carte
                            Am patit cu multi asa - desi erau pregatiti de desenat liniute pe asfalt cu creta, erau relaxati, nu credeau ca o creta de 1.4 poate pleca virgula ca ghiuleaua sau katiusha aia ruseasca

                            Comment


                            • Originally posted by anonimboy View Post
                              alinfbl tocmai asta spunea si octavian ca nu ai cum sa ma faci tu pe mine in veci cu a ta stock(si desta sa imi fie mie rusine ca ma dau)...ce vorbim noi si ce intelegi tu......si inca ceva pe 400 m sa iei 2 3 masini de la o masina cu motor ca al tau e ceva
                              Dorim sa vedem deznodamantul desi tind sa cred ca anonimboy ii da sigur 1 masina la Alinfbl daca e cinstit si zice ca are 1.4 stock. Filmarea sa se faca ziua. Eu zic ca provocarile sunt bune pentru ca astfel se pot confirma sau infirma mituri despre fiecare care se lauda ce masina tare are.
                              sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                              Comment


                              • Din start e o lupta nedreapta, Kid-u' are mai mult decat remapare la masina.

                                PS: eu numai cu remap, m-am pus cu altii cu masini(Logan desigur) mai modificate si nu m-am facut de ras, chiar - ALY_N tu ai putea confirma cum imi merge utilaju (desi ''trasat liniute cu creta'' n-am facut, dar ne-am mai prostit noi ) )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google