liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • taurete (dsign) vs. toata lumea pe traseul Bucuresti - Campulung Muscel - Brasov - Babarunca - Cheia - Bucuresti 1-0

    Comment


    • Cel mai bun timp pe 402 m, scos de mine pana acum este de 17.11, dar cu un timp de reactie foarte mare.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Originally posted by stoicanu View Post
        0,5 sec este mult.
        Si una este sa stai cu semaforul in fata sa astepti sa se faca verde si alta este sa faci un filmuletz.
        Am si eu unul proaspat, cate sec sta apris ASR-ul.
        http://youtu.be/hDR2JRY3XOY
        La filmuletul asta se potriveste moto-ul: "in ture cu polizorul". Imi aminteste de experienta la volan cu un Smart Forfour 1.1 - motor benzina in 3 pistoane... Se misca ca o gloaba obosita (bine, nici nu avea turbo sa o ajute 1cat de cat). Pana la urma, fiindca ma grabeam si traficul era destul de incarcat, am reusit sa raschetez tot (gazul in 5000 rpm si doar schimbam vitezele in sus sau in jos)

        Comment


        • Originally posted by geo_ultras View Post
          taurete (dsign) vs. toata lumea pe traseul Bucuresti - Campulung Muscel - Brasov - Babarunca - Cheia - Bucuresti 1-0
          Numai incapabili pe sosele. Sa nu mai zic de cazanele de masini, cu numar de BG.

          Sunt curios cum stau cu 0.9tCE. Poate fac o cumparatura cu colegul Stoican
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Cum dom'le si nu ai luat nici un radar ?
            sigpic

            Comment


            • O sa dau cosul meu la altcineva sa faca cumparaturi cu tine sa nu mai zica lumea ca eu nu stiu sa cumpar.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by geo_ultras View Post
                taurete (dsign) vs. toata lumea pe traseul Bucuresti - Campulung Muscel - Brasov - Babarunca - Cheia - Bucuresti 1-0
                Originally posted by dsign View Post
                Numai incapabili pe sosele. Sa nu mai zic de cazanele de masini, cu numar de BG.

                Sunt curios cum stau cu 0.9tCE. Poate fac o cumparatura cu colegul Stoican
                Sa-l citez pe DNY "Bai Matheo dar sta bine a ta pe viraje", in timp ce-l pierdeeam pe serpentine ( Comarnic-Brasov )..deci, batranete haine grele
                Fratili Dsign,nu ne dezamageste pe Babarunca

                Nu fug ale noastre prea tare,dar pe curbe......
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • Originally posted by dsign View Post
                  Numai incapabili pe sosele. Sa nu mai zic de cazanele de masini, cu numar de BG.

                  Sunt curios cum stau cu 0.9tCE. Poate fac o cumparatura cu colegul Stoican


                  Originally posted by stoicanu View Post
                  O sa dau cosul meu la altcineva sa faca cumparaturi cu tine sa nu mai zica lumea ca eu nu stiu sa cumpar.


                  ma bag si eu la teste
                  Can't touch this !

                  Comment


                  • pe curbe e neoie si de sofer, nu numai de masina care "sta" cocoshi DNY nu stie sa mearga corect nici in linie dreapta, dar pe un drum virajat

                    Comment


                    • Bingo geo ......daca e soferul meserias se tine si cu logan stock de bara ta spate pe curbe

                      Nu cred ca are vre-o relevanta dany cu 0.9 turbo ......adica te tineai de masina lu speedu pe a 2 si a 3 deci cred ca se mesca bine zambilica
                      sigpic
                      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                      Comment


                      • se misca foarte bine zambilica lui dsign

                        Comment


                        • Daia iti dau tie 2 masini numai pe plecare Geo ? ))...

                          @Matheo - ce filme ai vazut ? ... din cate stiu am stat in spatele tau tot drumul
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • corect, de fiecare data cand furai startul imi dadeai 2 masini

                            Comment


                            • si de la semafor ... cum era ?! Cand era rosu, eu plecam pe galben sau cum de plecam mereu in fata ta ( 1-2 masini ) )))
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • Azi am reusit sa fac un " soarecele si pisica " cu un Logan 1.4 si sincer cred ca nici nu a apucat sa miroasa gazele nearse de la esapament.
                                Totul sa petrecut din mers.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google