liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • viteza vs dny
    16v chel+gpl vs 16v fara cat si soft
    sigpic
    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

    Comment


    • Pune-l si pe al meu cu Melc

      Comment


      • ba iti arde sa ne vedem la tv? ) stai dracu potol. Avem masinile prezentate pe forum cu numerele de intamatriculare.

        Comment


        • Oricum nu il pun )
          sigpic
          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

          Comment


          • mai adauga acolo la descriere la dny: evacuare fara catalizator si calculator SKN
            vineri nu a filmat nimeni ??

            Comment


            • Daca aveam plecare ca a lui DNY nici ca se mai vedea in filmare la final)). Geo ai dreptate! Pe 3 am venit racheta.

              Azi in drum spre RAR Voluntari, pe benzina, m-am luat cu un Ford Mondeo model 2002, TDCI (C-ul si I-ul rosii) pana la inceput de 3 am stat egali iar apoi am franat ca intram in trafic si el era pe linia de tramvai. Nu voiam sa il las sa se bage de pe linie continua asa ca s-a dus prin scuar. Apoi in aglomeratie ajungand unul langa celalalt imi studia masina ce are. Ador sigla de pe spate cu 1.4 MPI si stickerul cu GPL .
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Eu vs Bmw e36 1.8IS 1-0 ( c-am o masina jumate, i-am dat dar cei de pe margine spun ca era mai mult ... am avut o satisfactie ca l-am batut ))), toti prietenii celui cu "bamveu" spuneau ca ce rost are sa se dea cu un logan si dupaa

                Eu vs Dci 85cp remapat 1-0 ( am pierdut din aderenta pe plecare, plecase un bot in fata mea si dupa m-am dus in fata ) o masina a fost intre noi ...
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Nici nu ai ajuns repede acasa...si ai postat VICTORIA,posteaza si cursele pierdute din seara cu "Ia vino BA incoa' "
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • pai cand pierde nu scrie

                    Comment


                    • Originally posted by matheo66c View Post
                      Nici nu ai ajuns repede acasa...si ai postat VICTORIA,posteaza si cursele pierdute din seara cu "Ia vino BA incoa' "
                      uitate putin mai in spate si o sa vezi ca am scris si cand am luat bataie in seara aia de la speed'u ;) ... dar vorbesc unii doar asa sa se afle in treaba !
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • eu 1.4 soft vs clio 1.4 soft + admisie si azev a pe 16 = 0 -1 e cu juma de bot in fata mea



                        bai dny-ule da mai invata si tu sa pierzi fara sa te oftici asta e viata...scoate-i servo si nu te mai oftica atat
                        Can't touch this !

                        Comment


                        • De la DCI-ul ala nu ai luat bataie? Sau doar mi s-a parut mie?

                          Comment


                          • unde o masina dny-ule,in primul rand am plecat egali si pe a3 eram la usa ta din fata cand am dat a4 recuperam chiar sa te depasesc dar am pus frana ca aveam masina in fata si tu nu ai binevoit imi faci si mie loc,deci laso asa ca macane nu imi dau tu in veci o masina,hai sa facem si mai pe lung sa vedem atunci,eu recunosc ma bati pe 1/4 dar nu cum visezi tu,aseara dupa ce am plecat am facut pe undeva,cu astra gtc 1,6 16v,el singur,eu cu inca 2 persoane a stat la usa din spate pana la 170,acum poate o fi prost soferul,stima

                            Comment


                            • Loganutule spune si rezultatul tu vs. Solenta cu "trompete". Ca sa mai eliminam din miturile trompetelor puse aiurea pe masina.

                              Comment


                              • L-a ascultat trompetutele?
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google