liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Viteza, stie Vadim ce faci tu cand esti singur acasa?
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • eu cu dci vs 2 skode 1,9 tdi- dci winner,pe treapta 1 stau egal cu ei dar dupa se schimba total treaba

      Comment


      • Originally posted by dsign View Post
        @Viteza, stie Vadim ce faci tu cand esti singur acasa?
        O blana zilnica vede taxi-ul oricum ca merge la consum mereu. Trebuie desfundata din cand in cand.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • Vadim i-a pus relantiu la 500 ture sa poata merge cat mai la consum )))
          sigpic
          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

          Comment


          • Dar si daca afla Vadim... n-o sa mai exist.

            Lasa ca si el imi rupe caroseria carand frigidere pe masina mea. Eu ii rup motorul la a lui din cand in cand, suntem chit).
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Eu cu Logan 1.4 Laureate stock vs Renault Clio III 1.2 16v 2-0 cu plecare de pe loc

              Comment


              • Git-ule daca nu am dreptate sa imi spui.
                0.9 tce stok vs symbol 1.4 8v stok 1-0 nu avea sa mai incercam si altele ca la 130km/h erau 2-3 masini distantza.
                Plecare buna pentru Symbol tr 1 si 2 e in fata pe tr3 ii rup oglinda cand trec pe langa el.
                sigpic

                Comment


                • sunt totusi 90 cai vs 75... + alt cuplu...

                  As incerca si eu in bv cu cineva, ca ma manca... cu un 0.9 tce as dori.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Dar mai e si 900kg vs 1100 kg
                    Dar nu conteaza a fost de distractie.
                    De fapt a vrut sa vada Git-ul ce bataie si-ar fi luat cu bolidul lui stok.

                    Inclin sa cred ca te incaleca 0.9 pe 400 m
                    La tine ar fi avantajul la viteze mari peste 140-150.
                    Last edited by stoicanu; 4 August 2014, 23:10. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • Tot doresc sa incerc... in carte spune ca prinde suta in 11.8 . Dar cred ca avantajul major e ca tr 3 o dau la 100 pe ora. Si raman in 3 pana la 150. Asta ar fi curiozitatea.

                      Asa pe strada se misca super ok, zici ca am mai multi cai.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Am revenit in forta ... Cu mai multa bataie ca niciodata , nu am luat atata bataie nici cand eram mic de la mama )

                        Eu 1.4 stock cu gpl vs Vampi 1.4 full ( golit tomberon , decat , + alte nebuni ale lui ). 0-4 Nu conteaza de pe loc din mers mi-o da 2,3 masini ca popa!
                        In 2 sapt vreau revansa !

                        Eu vs mitsubishi lancer 1.6 16v 1-4 prima data l-am ars ... Apoi ma lua pe treapta a 3 bine de tot !

                        Eu vs opel astra G 1.4 16v 1-0 ... O ard 2 masini !

                        In 2 sapt revin in semiforma , sper sa fac o figura mai buna !
                        sigpic
                        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                        Comment


                        • G ul de 1.4 16v parca are 90 de cai nu?

                          Comment


                          • 90 de cai, dar masina aia trage sa moara, in general. La viteza de croaziera se simte, doar.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Are 1120 de kg. Teoretic ar trb sa faca loganul de 1.4, acum depinde si de sofer.

                              Comment


                              • Teoretic...practic, motorul ala e gandit pentru economie. Graficul de putere si cuplu impreuna cu transmisia, fac masina puturoasa.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google