liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inca nu te-ai hotarat sa o resoftezi? Daca o duci la 110 cai nu cred ca mai ai adversar

    Comment


    • Totusi sa nu subestimam masinile din bucuresti )

      Comment


      • Originally posted by hasserro View Post
        Inca nu te-ai hotarat sa o resoftezi? Daca o duci la 110 cai nu cred ca mai ai adversar
        E baba are 12 ani si cam 150.000km nu sunt multi.
        Acum ma bate un gand dar mai repede ii pun un gpl ca usuca la consum

        Domnul Melc cam scump la vedere.
        Last edited by stoicanu; 10 August 2014, 23:09. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • Ma refeream la logan. Le acela sa il resoftezi.

          Comment


          • Astept reduceri de pret.
            sigpic

            Comment


            • eu vs 1.4 ph2 cu toba( Sprite ) 4-0 de pe loc distanta de vreo 5 masini, din mers vreo 4 , nu stiu cate erau ca nu puteam aprecia !
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • cum naiba 5 masini... da ce ai sub capota nu 1.4?

                eu cu 1.4 remapat, am stat langa logan 1.6 8v pana m-am plictisit, el avea si un pasager.

                liniuta a fost repetata de 2 ori.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Originally posted by stoicanu View Post
                  .......................
                  Nu e mereu asa.
                  Logan 0.9 tce vs 1.4 mpi pe tr1 si 2 1.4 ia avans cam o masina si ceva dar pe tr3 0.9 tce recupereaza si chiar intrece.
                  Testele au foat facute cu un 1.4 mpi cu soft.
                  Rezultatu e predictibil, 90 cp>75-78 cp la ceeasi masina ~aceeasi greutate.

                  Cu I si II era asa la modu general de cat ne chinuim cu trotinetele, la semafor si eu il pot incurca pe unu cu 100+ cp care vrea musai sa fie primu dincolo de intersectie.

                  Comment


                  • Ba da e 1.4 cu gaz la mine si garantez ca celalat 1.4 era condus cat se poate de violent !
                    Era laureat si eu ambiance asta elucideaza misterul ?
                    sigpic
                    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                    Comment


                    • E ceva ciudat atunci. Daca zici ca si celalalt dadea in masina, avand acelasi motor 5 masini mi se pare exgaerat. In fine, nu neg faptul ca nu a fost asa.

                      Comment


                      • Originally posted by Octavian View Post
                        Rezultatu e predictibil, 90 cp>75-78 cp la ceeasi masina ~aceeasi greutate.

                        Cu I si II era asa la modu general de cat ne chinuim cu trotinetele, la semafor si eu il pot incurca pe unu cu 100+ cp care vrea musai sa fie primu dincolo de intersectie.
                        Tot ce am vrut sa spun ca pe tr1 si tr2 unele masini pot sta prost fata de altele cu o putere mai mica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Adica vampy cu ethanolul ti.a dat mai putin sau la fel?))
                          Can't touch this !

                          Comment


                          • @hasserro da o fuga la Bucale ca sa te convingi.

                            @ionut.11 la cine te referi?
                            Last edited by stoicanu; 11 August 2014, 08:04. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Se pare ca a inceput sa isi revina masina mea ) !

                              E normal sa il bat sa ii sune apa in cap masina mea are roti de 13 , 5 kg cu anvelope mult mai aderente , nu are accesorii inafra de alternator ...si toate aceste nimicuri se aduna !
                              sigpic
                              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                              Comment


                              • la laur ma refeream, marog depinde si de vreme si de mai multe. te astept boss
                                Can't touch this !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google