liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In primul rand eu nu fac misto de tine cu 1.6 si 16v ale tale.....da...nu te oblig sa zici ca mine dar nici sa ma ei la misto...
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • Lasa mai colega, multi nu stiu (si nici nu tre sa le spui) ce inseamna o masina preparata, cu cilindreea pastrata , adica 1.4

      Comment


      • Originally posted by dsign View Post
        ... poate nu cunosti despre ce masina se vorbeste aici...
        asa este nu stiu.un logan asta e sigur.modificat probabil.mai multe poate imi spui si mie ca m-ai facut curios.
        vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
        vand lampa adaptabila la torpedo

        Comment


        • Pai si de ce ar spune... e un Logan 1.4
          Informatiile COSTA

          Comment


          • Lasa MCD sa rada altii de 1.4-ul tau ca ii dovedesti pe fiecare. Vorba aia, "ne dam??" .
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Pun pariu ca buburuza asta mica i-mi va sta la oglinda... ce zici MCD-ule!!??... si sa-l vad si eu pe ala care va mai comentat dupa... (98CP si 200Nm trotineta din semnatura)

              Comment


              • o dati in provocari..parca era interzis pe forum


                aici evolutia mea la legalrecing iasi 13 iunie 2009 ...timp scos 1minut si 18 secunde(foarte prost) dar abia acum incep sa invat sunt la inceput

                Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Ce tupeu pe GGI78...ce zici MCD-ule?, ti-a aruncat manusa George.
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • GGI78 , PIERZI hehe
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • terminati cu provocarile!
                      @mcd: nu faceam misto, dar ai scris cam aiurea, de aia am intrebat...si ti-am si explicat de ce am intrebat, ca am vazut destui zmei cu 1.4 turbo nos si alte avioane in cap.
                      @ggi78: "trotineta din semnatura" si-o ia de la 16v cu tot cu aia 200Nm, iar daca mcd face 16v, nu vad de ce nu te-ar face si pe tine. asta daca nu cumva aia 98 au fost hraniti cu furaje de dimsport si de fapt mai ai vreo 25 de ajutoare in grajdurile de rezerva
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Cand ????!!!!

                        Comment


                        • cand, ce? megane1 dizal de 98 de cai are 0-100 in 12.3 secunde. am avut cateva ocazii sa vad masina respectiva batuta la liniute chiar de logan 1.6mpi, deci nu vad care-i marea ta mirare. doar daca ai un chiptuning de a carui existenta ori nu spui, ori nu stii nici tu...si atunci mcd, daca face 16volti, are sanse bune sa faca si megane-ul.
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • De chip nu poate fi vorba la modelul asta pentru ca ECU-ul nu are procesor si trebuie desfacut pentru a inlocui integratul de memorie (intreabal pe DOC)... intrebarea era adresata lu' Dan... deci masina este stoc (98CP... 200Nm si 1225kg)

                            Comment


                            • E cam grea, are cuplul destul de mic, cred ca te bat eu cu "papucul" meu, deci intreaba-l pe Dan daca merita efortul, s-a dat cu dci-ul meu. Nu de alta dar sa nu consumati degeaba combustibilul...

                              Comment


                              • Ce masura e papucu ??? nu de altceva dar sa pun mecanicu sa-i scoata 2 pistoane

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google