liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Detail: vino si tu in seara asta la kiss sa il aranjam pe gigi....
    GIgi: cu care vii ....meganu sau loganu.....oricum amandoua l-e bat asa ca poti sa te dai cu amandoua odata
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • ggi-ule nu prea inteleg de ce te bati atat cu pumnii in piept... chiar daca e sa il intreci pe MCD ( desi sincer nu cred ;) ) nu ai sa primesti nici o diploma sau vreo coronita... sa nu mai zic ca e vorba de cu totul alta categorie de masina... Am si eu un GTI de 200 de cai daca vrei sa facem ceva sau la schimb cu o skoda rs... tu alegi... daca intelegi unde vreau sa bat...
      Plus de asta daca vrei facem intrecere ca de la diesel la diesel... tu cu a ta... eu cu un peugeot 307 hdi, de 1600 cc... sa vezi atunci fum ce-ti iei... ;)
      sigpic

      Comment


      • Sinx : eu vreau sa ma dau cu 307.....sa vad ce ii poate capu acuma.......atunci am vazut dar aveam masina mai stoc...
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • @MCD... cu meganu
          @Sinx... vino cu care vrei

          Comment


          • omu vine pe la 10:30 - 11:00 la kiss... daca vrei sa il astepti pana atunci... ai un oponent pe masura...
            sigpic

            Comment


            • Gata m-am hotarat.........il astept eu daca lu gigi ii este frica!
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • oricum ne vedem diseara la kiss... vb atunci...
                sigpic

                Comment


                • Am spus la postul #1110 ca nu pot in seara asta... am dat si cauza... ramane sa ne auzim la tel... iar de frica nici pomeneala... cine stie cunoaste... m-am dat cu BFF-ul cand avea 115CP si am pierdut cu loganu

                  Comment


                  • Bine ma gigi cand o fi, o fi
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Originally posted by GGI78 View Post
                      De chip nu poate fi vorba la modelul asta pentru ca ECU-ul nu are procesor si trebuie desfacut pentru a inlocui integratul de memorie (intreabal pe DOC)... intrebarea era adresata lu' Dan... deci masina este stoc (98CP... 200Nm si 1225kg)
                      ecu-ul tau are controller(procesor), doar ca nu "stie" sa-si scrie el singur harti in propria memorie, de aia trebuie desfacut si dat spre folosinta un eprom cu alte harti.

                      revenind la "liniuta" voastra din datele oficiale renault, masina aia stock scoate prima suta de km/h in 12.3-12.5secunde. are 200 de kile in plus fata de un logan si un motor mai bun pe reprize, nu pe demaraj. mie chiar mi-e e foarte limpede de ce loganul 1.6mpi a batut megane-ul...daca mcd a facut accentul de 125 de cai (in conditiile in care sa presupunem ca ala cu accentul stie sa se dea la liniute), adica scoate sub 10.5 secunde prima suta de km/h, nu ai sanse prea mari in fata lui.
                      lasand la o parte asta, pt ca pe mine oricum nu ma incalzeste cine pe cine bate la liniute, imi dadeam si eu cu parerea din ce-am mai vazut si ce am mai alergat si eu asa un pic masina cu altii mai cu pretentii in ale demarajelor.

                      in final, dar cea mai importanta idee, daca mai prind posturi de instigare la liniute, va luati "premiul special al juriului"; folositi pm, nu postati pe public cine cu cine si unde "se da". mersi de intelegere.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Am inteles sa traiti... nu era o instigare... doar o invitatie... pentru ca stiu ce poate MCD-ul... si mai cu seama sa vada si altii ca ce spune Dan despre masina lui este adevarat

                        Comment


                        • sa filmati si voi ca sunt tare curios )

                          Comment


                          • Originally posted by MCD View Post
                            Detail: vino si tu in seara asta la kiss sa il aranjam pe gigi....
                            I-am raspuns si lui gigi, poate intr-o viata viitoare pe strazi (adica sa ma reincarnez, sau sa ma "dilesc" la batranete), sau intr-o competitie organizata...

                            Comment


                            • Am auzit de ceva organizat undeva prin septembrie in Politehnica... ne vedem acolo

                              Comment


                              • Asa cu mare placere...drag, autocros, ce doriti...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google