liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tavi: te provoc eu la o liniuta 1.4 stock).....iD mess: dan_teican
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • mah, tu umbli cu cioara vopsita si zici ca-i papagal
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • @seba: tare asta
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • Originally posted by MCD View Post
          Tavi: te provoc eu la o liniuta 1.4 stock).....iD mess: dan_teican
          Pai da, dar tu cu al tau 1.4 stock faci fata la 1.6 16V...mmmmmm....tre' sa-mi schimb gelu.

          Oricum pana acum de 1.4 mpi nu mi-am luat-o, deci ai fi primul, no problem.

          Comment


          • nu vi la sibiu ?poate ne vedem acolo si trasam ceva rasaduri

            Comment


            • TAvi vii la sibiu?
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • MCD-ule am zambit putin cam am vazut postul tau
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by MCD View Post
                  @seba: tare asta
                  I-ai facut vreodata vreun test dyno sa vezi cam cati cp?

                  Comment


                  • In perioada aia chiar sunt in zona Sibiului, fac tot ce pot sa ajung (cu speranta ca nu ma ia nimeni la bataie, ca mi-am pus destui in cap).
                    N-o sa fiu preparat de linii, dar nici o problema, ma dau fara frica si rusine.

                    PS: sper sa nu-mi uit gelu' acasa.

                    Comment


                    • gata, m-am prins, tavi si-a tunat-o si si-a facut-o decapotabila sa aiba aerodinamica mai mare ))
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • eu zic ca octavian se da cu roseata aia de la avatar...no way man!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Seba View Post
                          bla...bla... de aia un benzinar mai slab, accelereaza din loc, pe distante mici, mai bine ca un diesel.
                          Nu fac teorie, doar puneam la indoiala timpul de 13s dat de fabrica pentru dci 85, m-am dat cu multe masini benzina + diesel, inclusiv 1.4MPI pe care il are socru-meu...

                          Comment


                          • sunteti teroare frate , am mai postat filmuletele astea odata
                            1.4 (al meu resoftat vs 1.6 stock , al userului r3duc)
                            vizionare placuta

                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Vezi?
                              D-aia nu pusca teoria cu practica.
                              Ca cica noi astia cu 1.4 remapat sfidam legile fizicii si ca car ca mar.
                              Sunt atatea variabile la mijloc de nici idee n-ai (n-au idee cei care nu cred ca se poate intampla si inevitabilul ca 80-82 cp>87 cp din cauza variabilelor), dar nu, chiar si sa pui un clip (si nu e singurul) unde se vede clar ca amandoi dau in gura la masina, nu...noi sfidam legile fizicii...

                              Comment


                              • Supercar: nu am facut dyno pentru ca nu am bani sa fac dyno sincer nu as da 150 ron pentru un dyno...dar o sa il fac pe viitor ,,
                                @sinx: de ce?
                                Last edited by MCD; 9 July 2009, 20:30.
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google