liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Criza e de vina... nu sunt bani de curse pe asa distante lungi

    Comment


    • Perfecta dreptate ggI..........aberam si noi)....si chiar daca s-ar face vin 1 -2 ...
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • Eu cu Loganul meu am un palmares destul de bun pt motorul masinii. In ziua cand a implinit masina 100000 km a avut loc o seara de liniute pe la noi si am batut asa:
        Mazda 323 motor de 1.8
        Opel Astra G 2.0 litri de 136 cp
        BMW: 316i
        318i
        320i
        318is
        si un BMw 320d de 140 cp modelul mai nou (E46)
        Eu zic ca e bine pt o singura seara de liniute si pt cine nu crede Seba a fost si el pe acolo si poate sa va confirme.
        Recent am batut si un Logan 16v ca al meu
        Bineinteles ca mai sunt si multe alte masini pe care le-am batut si altele care m-au batut pe mine, dar chiar nu imi vin toate in minte ca noi avem seara de liniute in fiecare vineri.
        sigpic

        Comment


        • ce ai la masina ?

          Comment


          • De la trei in sus ma bag... oricum ne trebuie un deschizator si un inchizator in caz de ceva evenimente nedorite

            Comment


            • Originally posted by CataFOF View Post
              ce ai la masina ?
              Are ceva (nu stiu cati exact) mici dracusori la motor si mai niste verisori de-ai lor la pedalele ambreaj si acceleratie.

              Comment


              • Se gasesc de cumparat dracusori dinastia? Cat e kilu' ?

                Comment


                • Asta tre' sa vorbesti cu el direct.
                  Am auzit totusi ca nu s-ar potrivi la orice masina(sofer) dracusorii aia. )))
                  Daca ar fi mers , iti dai seama ca-mi luam si eu vreo 3-4 bucati.

                  Comment


                  • am pierdut cu un bmw 318 benzinar doua masini
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • Eu cu 316 am luat avans (pe portiune de ~100 metri http://www.youtube.com/watch?v=66Ufy9GftjU ) , ai pierdut onorabil.

                      PS: vezi ce inseamna sa nu ai 1.6 16V? Faceai si tu 320i sau 320d. )))

                      Comment


                      • aseara m`am jucat cu Lancieru` , lancer 2.0 td 140 cai.
                        ca`m vro 2 masini imi iau de la el.
                        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                        Comment


                        • Octavian___30 loganu 1.4 remapat face pe 400 un dci de 85 stock ? nu am avut ocazia sa ma dau cu unu sa vad....
                          CataFOF nervoasa masinuta imi place cum trage ;)

                          Comment


                          • Teoretic ar trebui sa iasa in fata 1.4.
                            Practic cam greu de spus, eu am plecat bine (in clipu ala) am luat un pic de avans pe tr I si II, dar senzatia a fost ca daca ar fi fost liniuta adevarata m-ar fi dovedit...
                            Poate o sa ies cu un coleg din AR (dci 85 cp) sa facem niste ''desene'' )

                            Dar senzatia mea asta e, ca pe distanta mai lunga ma dovedeste dizalu, desi datele oficiale zic altceva.

                            Comment


                            • Daca gasesti pe cineva ar fi super....si eu am senzatia ca trage mai bine decat 1.4 remapat acum ramane de vazut daca pe 400 il dovedeste....il clip vad ca ai plecat foarte bine in comparatie cu cei doi,ce turatie aveai?

                              Comment


                              • In tr I dusa pe la ~6000, daca asculti atent se aude cum schimbam pe rand treptele el cu dci primul, apoi eu (se aude un mic scartz la amandoi).
                                Numai cu el am mai facut de cateva ori acolo in parcare, ba el iesea 1 metru in fata, ba eu...depinde cat de bine plecam.
                                Dar doar pe tr I si II e caca-pisi )))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google