liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Clio rs 169 cu evacuare
    Can't touch this !

    Comment


    • eu vs golf 4 22o cai 1- ovreo 2 masini jumate
      eu vs e36 2,8 0-1 vreo 4 masini ..am plecat cu espu activat
      eu vs a 3 1.8 t 4x4 1- 0 vagoane
      eu vs mini copper S 1- 0 tot vagoane
      sigpic
      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

      Comment


      • Mega !

        Sper sa ajung in B pana nu dai masina, sa ma dai un demaraj.

        Respect

        Comment


        • eu vs ford focus st 170 cai 2-0
          Can't touch this !

          Comment


          • si lau911 vs Ionut.11 pe cand?

            Comment


            • a zis ca isi face 5u pt mine sa stie o treaba )))))
              Can't touch this !

              Comment


              • Originally posted by Ionut.11 View Post
                eu vs ford focus st 170 cai 2-0
                Ai bagat mortu-n casa la Ford.
                Le dai sa cante, la toti.

                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • eu vs e36 325 coupe 3-0 si din mers si de pe loc nici nu ma miroase....
                  Can't touch this !

                  Comment


                  • Originally posted by aleXpeed View Post
                    Cazan Distrigaz 16v vs. Kia Cee'd 1.6 Crdi in 5 usi 3-0

                    L-am ciufulit de dracii l-a luat de la fiecare semafor de la bd. Ghencea cu sos. Antiaeriana pana la Calea 13 Sept. intersectata cu sos. Panduri, noapte, liber. Ca ce motor am... "1.6 16 valve standard, tu?" "N-ai cum frate, ai mai multi ca am 1.6 diesel de 126 de cai" .

                    In fine, in specificatiile de fabrica, bat asa ceva. Nu a avut nicio sansa de 3 ori, ce sa zic...

                    edit: nu stiu ce versiuni de diesel sunt de peste 120 de cai sau nu ca apar mai multe pe net. Ceva detalii? Stiu ca masina era diesel clar.
                    Kia Cee'd 1.6 crdi 126 Cp face suta în 10,8 s.
                    Logan 1.6 16v face suta în 10,8 s și având în vedere experiența ta în ale liniutelor rezultatul este clar.

                    Scuze, am postat bălării. Kia Cee'd I 1.6 Crdi există în 3 variante de putere: 90 cp, 115 ( cel mai frecvent ) și 128 cp , deci nu 126 cp și la ăsta se da suta în 11.
                    Last edited by flopy84; 12 June 2016, 08:34. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Eu pe gpl vs slk r172 250 cdi
                      Si dovada
                      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                      Comment


                      • eu vs golf 4 1.8t 180 cai cu evacuare si putin umblat la soft (motorul de pe o skoda vrs)
                        3-0
                        eu vs golf 5 2.0tdi bkd softat 240 cai 4-1
                        eu vs focus st 2-0
                        Can't touch this !

                        Comment


                        • Eu vs al meu frate, sa zicem 0-0
                          videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă

                          Comment


                          • Originally posted by flopy84 View Post
                            Kia Cee'd 1.6 crdi 126 Cp face suta în 10,8 s.
                            Logan 1.6 16v face suta în 10,8 s și având în vedere experiența ta în ale liniutelor rezultatul este clar.

                            Scuze, am postat bălării. Kia Cee'd I 1.6 Crdi există în 3 variante de putere: 90 cp, 115 ( cel mai frecvent ) și 128 cp , deci nu 126 cp și la ăsta se da suta în 11.
                            Nu exista Ceed diesel de 126 cai.Sunt de 90,115 si 128 cel FL incepand cu 2010.
                            Proceed 1.6 126 cai benzina bate 16v u desi pe hartie face suta in 10.8 s vs 10.2 secunde. Pe 1-2 sunt cam egale pe 3 bye bye Logan. Asta in conditii de stock si cu soferi care au app . aceeasi experienta.
                            Saab 9-5 Aero

                            Comment


                            • pai acolo in tr3 vezi puterea mai mare la ceed. e normal...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Originally posted by eugenmanea View Post
                                Nu exista Ceed diesel de 126 cai.Sunt de 90,115 si 128 cel FL incepand cu 2010.
                                Proceed 1.6 126 cai benzina bate 16v u desi pe hartie face suta in 10.8 s vs 10.2 secunde. Pe 1-2 sunt cam egale pe 3 bye bye Logan. Asta in conditii de stock si cu soferi care au app . aceeasi experienta.
                                Dacă erai puțin atent vedeai că m-am corectat singur.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google