Logan Vs Hummer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Vs Hummer

    0 - 1

    Nu am avut nici macar 40 la ora si abea m-a atins cu bara cromata deasupra farurilor
    Attached Files

  • #2
    lasa ca te revansezi tu cand va face si Dacia un 4x4 adevarat...
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #3
      Na ca am trait sa vad si comparatia asta...
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #4
        n-ai precizat daca era Hummer, H2 sau H3.
        dacar era Hammer nu scapai asa de usor, daca era H2 ala te batea si pe tine chiar daca erai/nu vinovat si prin concluzie nu mai puteai scrie aici. prin simpla ecuatie de paranteze ascutie rezulta un H3, un rahat de masina care in afara de faptul ca are un consum gigantic si un sunet mirobolant la 6500rpm, e pocnitoare pentru femei sau pentru frustratii care nu se simt in siguranta intr-o masina mica.

        completare: si da, H3 e suficient de inalt cat sa-ti sifoneze masina
        Last edited by crististreulea; 15 December 2009, 23:33. Reason: Automerged Doublepost
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          H2
          Nu s-a asigurat, sau cel putin nu m-a observat cand intentiona sa schimbe banda si am ajuns sa ma agat de bara aia cromata.
          Aveam eu asa o presimtire mai nasoala inainte asa ca am redus viteza.
          Nu m-a zdrobit dar a fost traumatizant sa stii Fiecare bucatica de parbriz am vazut unul cate unul cum a s-a desprins, am ramas cu gura cascata cum a trecut bara hummerului prin masina mea iubita, ca si cutiul incins prin unt...totul am vazut in reluare, a fost o experienta interesanta.

          Comment


          • #6
            Ne pare rau pt incident. Insa acest topic nu-si are rostul.

            Comment


            • #7
              ca sa intelegi gelica75, DaniD de ce a fost inchis acest thread.
              daca fiecare si-ar deschide un thread pentru ca a avut un accident, ar fi curata nebunie! eu unul ar fi trebuit sa deschid marti un thread logan vs toyota rav4, loganul fara ABS franeaza mai bine ca toyota cu ABS si ESP.
              e absurd si sper ca intelegeti motivul inchiderii.
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google