logan dci 70 cai vs. Ford Ka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • logan dci 70 cai vs. Ford Ka

    deci vreau sa zic ca l-am facut muci cu fordu (nu era al meu al unui prieten care abia o luase),de la a 2 a gata s-a rupt filmu pana la 130 aveam 4 masini in fata bineintels am schimbat decat 3 trepte si ala lu loganu cred ca daduse a 5 a .Concluzie Dci cam puturos , ma asteptam sa ma rupa mai ales cand am vazut ca pe treapta 1 a stat langa mine
    am sa postez si un filmulet dar sa treaca putin zapada
    Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

  • #2
    dar cred ca avea 80 de ani ala de la logan ori dormea ori era o blonda sau tea lasat sa te bucuri

    Comment


    • #3
      @petroman: ce rau esti )
      sigpic

      Comment


      • #4
        nu inteleg.?...loganu si-o luat ceata de la ford Ka"K"(caca)???...nu stiu ce sa zic....?
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #5
          lasaneeeeeeeeeee lasaneeeeeeeeeeeeeeeee ford KK ?! sigur era o blondaaaaaaaaaaa

          Comment


          • #6
            mai baieti voi sunteti cam neincrezatori asa de fel dupa cate am citit yo pe forumurile astea, bag de seama ca vreti dovada(adika filmuletu) daca vreti va fillmez din amandoua masini,si nu a fost nici o femeie la volan a fost un baiat care stie sa i dea ,deci am sa revin cu dovada
            Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

            Comment


            • #7
              asteptam..... ...nu suntem neincrezatori ci mai degraba increzatori in LOGAN ...;)
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • #8
                razvanypo tu citesti ce scrii?? "vreti va fillmez din amandoua masini" mai faci odata filmul? - si spui lu ala sa se faca ca se rupe la volan poate sa si plinga

                Comment


                • #9
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    bine bine - eu il cred (trebuie)

                    Comment


                    • #11
                      )))))) nu ati fost atenti .....a zis ca cel cu loganu a schimbat pana la a 5-a si el abia a3-a ....deci clar ala cu loganu mergea " la relanti " si l-a lasat sa se bucure )
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by petroman View Post
                        razvanypo tu citesti ce scrii?? "vreti va fillmez din amandoua masini" mai faci odata filmul? - si spui lu ala sa se faca ca se rupe la volan poate sa si plinga


                        eu te inteleg ca ai dci si nu ti convine , dar ca sa intelegi ce am vrut sa spun este ca o sa filmez din fiecare masina turometrul si vitezometrul si pozitia masinii daca este in fata, in spate,
                        Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                        Comment


                        • #13
                          si ce motor avea fordu'? nu-mi zi ca de 1.0 )
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            ajung eu pe gaz in a 5 la 160 ...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by dorutz View Post
                              si ce motor avea fordu'? nu-mi zi ca de 1.0 )


                              mai cred ca de 1,,2 sau 1.4
                              Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google