Ce este mai important de imbunatatit la un Logan ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Singura modificare , care sa faca diferenta la un logan ar fii suspensia sport si bara stabilizatoare iar in cazul motoarelor diesel , o remapare.Altceva nu se merita, poate doar bixenon (cu lupe bineinteles).
    Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

    Comment


    • Deci tu spui ca orice altceva este in plus...chiar daca nu e bling-bling ci ceva sa iti mareasca confortul,nu merita? E si asta o parere.

      Comment


      • Ce este mai important de imbunatatit la un Logan
        primele:sistemul de franare, cauciucurile si consumul de conbustibil
        lipsa text

        Comment


        • -Sistemul de franare
          -Xenon
          -cauciucurii
          -suspensii
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • dupa parerea mea, suspensiile!

            Comment


            • -Xenon.
              -Remapare.
              -Suspensii(care dau si mai bine cu niste jenti frumoase).
              -Folii pe toate geamurile.
              -Filtru de polen(amandoua).
              -Deschiderea la portbagaj.
              -Proiectoare(daca nu sunt din fabrica).
              Daca stii unde sa bagi banii in logan iese o masina mai buna ca un golf 4, cel putin dupa parerea mea.
              Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

              Comment


              • il felicit pe mihairadu pt ce a spus....trebuie sa stii ce sa faci si unde sa faci....performanta,stabilitate ,sunet,xenon si imaginea ...

                Comment


                • "ce este CEL MAI IMPORTANT de imbunatatit la un logan".Eu nu consider confortul CEL MAI IMPORTANT.Ba din contra este ultimul pe lista mea de prioritati.Siguranta mea si a celorlalti participanti la trafic este cea mai importanta.
                  Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                  Comment


                  • In anotimpul asta,cel mai important de adaugat ar fii incalzirea scaunelor

                    Comment


                    • cam cat costa sa bagi incalzire in scaune?

                      si sa montezi un filtru de polen...daca se poate monta la logan...si cat costa
                      Last edited by silentstyle; 10 January 2011, 16:23. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Gasesti cu 100 de lei tot ce iti trebuie.
                        Montajul il poti face singur.

                        Comment


                        • poi nu prea ma pricep la montaje...asta e o problema la mine

                          Comment


                          • Nu e greu,dar migalos! Uite aici .
                            Last edited by CataLiNNN; 10 January 2011, 16:34.

                            Comment


                            • Suspensia (de unde-o scoateti cu suspensiile nu stiu), sistemul de franare, cauciucuri si-n rest...sa traga, sa traga, sa traga, sa tragaa...

                              In rest, iluminatul interior merita schimbat, filtru de polen, si sa aiba dotari, n-ai nevoie de mai mult, cel putin eu.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • 1.Clar alte frane , discuri mai mari pe fata + discuri spate .
                                La volvo care are 1300 kg am discuri fata (280mm)/spate(295 mm ) de fabrica , mcv-ul care are tot 1300 kg are discuri fata (259 mm) si tamburi spate (203 mm ) . Diferenta este ca mcv-ul este mult mai inalt si cara 7 persoane fata de 5 .
                                2.Cauciucuri minim 195/65/15 , 185-ul de fabrica zici ca sunt de bicicleta pe ditamai masina .
                                3.Alta suspensie , la viteza mare parca sar din curba
                                MCV 1.5dCi & Volvo 2.5I

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google