Logan vs Renault Clio Symbol

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mariane, nu are rost! Clio e cel mai tare si gata, doar are sateliti, sigla de reno, aripi de polipropilena vopsita prin cataforeza, spatiu generos in torpedou si portbagaj, consum infim, multi cai, taxe mici, pret de achizitie mic, revizii gratuite in primii 17 ani sau 25000001 km, garantie pe viata (ca la germanos) si un set de analize pe an, gratuit pentru proprietar la clinica particulara regina maria (asta pentru tensiune, glicemie si altele...ca doar va avea probleme ). De aia intra renoul in faliment, ca se vindea clio bine, au declarat si ei in mod oficial ca vanzarile Loganului au scos renoul din rahat.....si o masina sau orice alt produs nu se vinde daca nu e ok! Vanzarile spun totul.....asa ca, Felis Navidad! ))

    Comment


    • Originally posted by Ivan Marian View Post
      B
      Ps......pana atunci cand voi lua symbol eu,,,vezi tu ce iti iei si apoi sa vii sa mai razi de altii..pana atunci mai mergi pe jos cum poti si eu ca si altii de pe aici o sa mergem in continuare cum putem cu loganu!

      Sau o sa iti dau eu un bat (( din gard )) si un cerc ca sa ai ce invarti
      Acum a urlat mandria din tine? Bogatia? Bunastarea? Studiile aprofundate la marile universitati din stainatate?

      Bai bogatasule, magnat al porumbului ce esti, vezi'ti barna din ochiu' tau, apoi paiul din ochiul altuia! Nu e problema ta, da' absolut deloc, ca am sau nu masina, de ce am sau de ce am vandut'o.


      Pana una-alta, in putinul timp liber in care nu'ti conduci super masina, intitulata Logan 16v, aia din care au inceput sa'ti alerge caii si prin poze, pune repede mana pe'o carte de limba romana sau pe'un abecedar. N'ar strica putina gramatica primara.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Este ca adevarul doare si deranjeaza ??..pe mine nu ma deranjeaza ceea ce sunt!
        ""Mai bine analfabet cu bani multi si cu hambaru plin"",,decat plin de GRAMATICA si sarac lipit dar mandru nevoie mare !
        Asa mai faci caterinca si de altii la PERLE de pe forum adunate,fara ca macar sa ii cunosti personal pe acei colegi de forum.
        Acolo ma intreb cum de iti permiti sa ii insulti si sa razi de ei? Nu cumva nu iti vezi tu singur BARNA DIN OCHIUL TAU???? Si acolo din cate tin minte ti sa atras atentia ca prea faci misto ieftin de cei ce nu scriu corect GRAMATICAL.
        Acolo dai de o totala lipsa de respect si vrei sa arati la toata lumea de cat de CITIT esti tu,,dar nimeni nu o sa iti faca statuie!

        Hai ca am facut cam mult OFF TOPIC cu tine si cer scuze colegilor ca i-am cam plictisit!
        Last edited by Ivan Marian; 6 November 2011, 22:47.

        Comment


        • Expresia, un analfabet cu bani multi si cu hambaru plin imi suna a gandire de cocalar frustrat si demoralizat... ceea ce NU'i cazul aici, evident.


          PS: rog donatie! Prefer porumb, caci graul e mai scump. Astfel, imi voi plati si eu 'netul din banii de paine, cu riscul de a manca mamaliga... inc'o luna!
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Asa e LA RAHOVA CARE ESTE,,,oricum e mai bine ca la Zimnicea!


            Rog un moderator sa inchida taraba pe aici ca s-au vandut prea multe,,sau sa mai stearga din posturile inutile care conduc la FLAME,,ca devin si mai demoralizat si frustrat si cocalar decat sunt si o sa-i creasca inima lui PRUTEANU in el !!

            Multumesc!!
            Last edited by Ivan Marian; 6 November 2011, 23:05. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • voi vreti amandoi vacanta? intreb la modul serios, ca maine poate va indeplinesc dorinta.
              ori va potoliti, ori stati o saptamana pe bara. niki doar 5 zile, cat e saptamana de lucru, ca n-a fost chiar asa "intepat".
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • E rau tare Shlap!!!
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Deci pana la urma symbolul este clar peste logan, mai ales peste 1.6 16v a lu` marian , exceptand spatiul.
                  acuma vad , sa inrosit la obraji marian de atata stres

                  Comment


                  • e bunicel si symbol-ul,am la munca un "carbunar" si merge de n-ai treaba
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • deci nu sunt eu ala nebun ca symbolul este mai "cizelat" in condus....

                      Comment


                      • sincer, este putin ma "stramt" la interior,in rest e chiar bunicel.
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Originally posted by CataFOF View Post
                          varianta smechera , 1.4 16v ,de bate la cwur motorizarea de 1.6 16v de la logan.
                          deci plus pentru symbol.
                          Bate din parti, consuma la fel si nu trage neam in ture joase (cursa mai mica).
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Originally posted by catafof View Post
                            deci nu sunt eu ala nebun ca symbolul este mai "cizelat" in condus....
                            Originally posted by matheo66c View Post
                            sincer, este putin ma "stramt" la interior,in rest e chiar bunicel.
                            +1 !
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Asta am spus si eu, doar ca s'a gasit unul sa ma injure ca, vezi Doamne, am jignit Loganul.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Originally posted by CataFOF View Post
                                deci nu sunt eu ala nebun ca symbolul este mai "cizelat" in condus....
                                Incontestatbil, insa incontenstabila e si lipsa de spatiu interior pentru aia mai inalti.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google