Logan Vs. Ford Focus vs. Megane 2 - Preturile Pieselor RIDICOL DE SCUMPE LA LOGAN?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oricum, masina fiind gen Ferrari nu are proiectoare
    Ultimul model care avea era Testarossa, cred.
    Daca imi cumpar Ferrari, ii pun proiectoare de Logan. Dar le cumpar de la Ford, sa dau mai mult pe ele, ca le pun totusi pe o masina scumpa.

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      1..... Pai mie stiti cat mi-au cerut la BDT sa imi monteze doua becuri in far? Aveam eu becurile mele 70 de lei! 2.....La colina mi-a cerut 60 de lei pentru o inlocuire de baterie...am fost la rombat si i-am dat unui nene de acolo 20 de lei. oooof!
      1....Schimb becuri faruri pt ford,,pret 30 de lei
      2....Schimb baterie ford,,pret 10 lei

      Daca nu vreti facturi,,,scadeti TVA-ul

      Acum pe bune,,,chiar ca sunt astia nesimtiti pt a cere bani multi pt niste lucruri banale. Dar e mai PROST ala de le da banii fara a avea vreo cultura minima in domeniul auto,,si culmea culmilor stiti care este,,,ca sunt foarte multi PROSTI de se duc la ei si de aici rezulta ca le merg bine afacerile la astia de la servisuri.

      Comment


      • Crede-ma, sunt muuuuuuuuulti care fac asta in service!

        Comment


        • ca tot vorbeati de piese si anume de distributie logan care e f "ieftina".. mr.K stia deja intrebati-l pe alessandro, ca e postul lui:
          "1000 lei fara pompa de apa. pompa mai costa 230 parca

          deci ar fi 1000piese + 230 pompa + 230 manopera + 100 antigel = aprox 1600 lei"

          Totul despre intretinerea Daciei Loganr. Uleiuri logan, filtre logan, placute de frana logan,consumabile logan etc.

          Comment


          • Aveti dreptate cu preturile enorme din reprezentante.
            Caz recent: ofertez o distributie unui prieten pentru un Golf V 1.9 tdi, 77kw. Pretul lui de achizitie de la mine pe un kit de distributie OEM fara pompa de apa, aproximativ 500 de lei. Pret de la Porsche pe acelasi kit, 2000 de lei, fara manopera si fara pompa...
            sigpic

            Comment


            • Oare de ce ma doare capul cand intra NDL pe aici???
              Ma frate,,lasa-neeeeeeee si uite si dovada ca aberezi in stil grav de la REALITATE....http://www.adras.ro/promotie-service.php

              Comment


              • Originally posted by Ivan Marian View Post
                Mah,,,care aveti una dintre masinile Infinity de aici,,sunati va rog eu la service INFINITY dau 3 BERI sau mai bine 3 baxuri de bere,,pt afla un banal pret de proiector !
                Daca mai dai multa bere gratis o sa fii nevoit sa vinzi proiectoarele.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Le vand,,si de bani luati pe ele,,imi cumpar altele la logan si dau si berea si mai ramane si bani de alte cele pret NOU,,200 de lei bucata pt. infinity si pret BOMBA de 100 de lei bucata pt ford si megan.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Marian View Post
                    Oare de ce ma doare capul cand intra NDL pe aici???
                    Ma frate,,lasa-neeeeeeee si uite si dovada ca aberezi in stil grav de la REALITATE....http://www.adras.ro/promotie-service.php
                    vad ca tu aberezi. te-ai interesat ce curele si ce role ofera la banii aia ?! asa ai pachete si la norauto. lasa-ma cu adras.. suna la dacoserv sa vezi cat costa pe bune.

                    Comment


                    • Ma nene,,lasa-neeee,,Adras nu este tot de la DACIA,,ma omori,,daca tu vrei sa mergi cu loganul la FORD/RENO/PORCHE ca ai bani de la tata de dat e treaba ta,,dar din moment ce aia de la ADRAS sunt autorizati DACIA ce mai vrei?

                      Comment


                      • ai intrebat de piese ?! vad ca nu.. au oferta speciala pt ca nu se mai pun koyo ci coiu. de vrajeli din astea sunt satul. pachete de intretinere promotinale cu filtre no name si ulei 10w50 sau 40..

                        Comment


                        • Adras e praf....
                          Dacoserv e miez in ale service-urilor Dacia in Bucuresti.
                          Last edited by PCH; 25 May 2012, 12:40.

                          Comment


                          • Propun ban permanent B997NDL pentru exprimarea defectuasa : "pt ca nu se mai pun koyo ci coiu" !
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Originally posted by samy0388 View Post
                              NDL, noi cu tine nu vorbim !
                              Subscriu...numai vorbim cu tine

                              Originally posted by samy0388 View Post
                              Propun ban permanent B997NDL pentru exprimarea defectuasa : "pt ca nu se mai pun koyo ci coiu" !
                              SUBSCRIU si aici,,,exprimare foarte defectuoasa,,deci BAN...

                              Comment


                              • Imi e teama sa nu se traga in plin pe aici

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google