Logan Vs. Ford Focus vs. Megane 2 - Preturile Pieselor RIDICOL DE SCUMPE LA LOGAN?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca vrei sa faci un test comparativ despre intretinerea unei masini, uita de faruri, spoilere, grila fata, aripi, usi, capota, etc. Asta e treaba asigurarilor daca soferul a avut ghinion sau e tantalau.

    No offence, dar pana si nevasta-mea care nici macar nu conduce stie ca la o masina cheltuielile curente sunt legate de filtre, uleiuri, anvelope, placute de frana, etc.

    Hai sa discutam daca vrei despre cat costa ora de manopera in service-urile vehiculelor respective, cat costa consumabilele, cat costa placutele de frana de exemplu si eventual bucsi, pivoti, disc ambreaj, placa presiune.
    Eventual si brand-urile pieselor de schimb, ca daca compari dacia oil by texaco rebut cu mobil 1 deja e o diferenta.

    Asta e iar unul dintre threadurile comanda de la Mioveni?

    Macar daca vrei sa pari credibil cu ceva fa o comparatie la ce ti-am zis mai sus. Vezi ca disperarea poate face oamenii uneori sa devina penibili. Eu sincer te credeam baiat destept si chiar nu inteleg de ce trebuie sa te cobori atat de jos pentru uzina Dacia.

    P.S. Nu interpreta acest post ca atac la persoana, ca nu asta era ideea. Sper ca ai inteles substratul mesajului
    Last edited by PCH; 24 May 2012, 17:53.

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Macar daca vrei sa pari credibil cu ceva fa o comparatie la ce ti-am zis mai sus. Vezi ca disperarea poate face oamenii uneori sa devina penibili. Eu sincer te credeam baiat destept si chiar nu inteleg de ce trebuie sa te cobori atat de jos pentru uzina Dacia.

      P.S. Nu interpreta acest post ca atac la persoana, ca nu asta era ideea. Sper ca ai inteles substratul mesajului
      Mah,,cu cine ai vorbit? Cu mine sau cu Pau? Ca sa stiu ce raspund...

      Ahaaaa,,lui PAU,,am inteles,,,asteptam replica lui
      Last edited by Ivan Marian; 24 May 2012, 18:07. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Macar daca vrei sa pari credibil cu ceva fa o comparatie la ce ti-am zis mai sus. Vezi ca disperarea poate face oamenii uneori sa devina penibili. Eu sincer te credeam baiat destept si chiar nu inteleg de ce trebuie sa te cobori atat de jos pentru uzina Dacia.
        Auzi, am avut o rugaminte la inceput pt toata lumea.

        Sincer, nu ma poti combate la niciun fel de pret/piesa, or something.

        Si eu te credeam la fel de baiat destept!

        Daca cineva mai are ceva de adaugat e liber sa o faca!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Ia mai dati-va BAH in SANGE si bateti palma!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Mama ce ne-a facut asta! Raus!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Prea v-ati incretit fruntile! hai, gata!
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • il sparg ma! Fitiar fiaratanile ale dreacu!

                Comment


                • Te joc la orice vrei tu! Bai dark, pune frate si megane acolo! In titlu!

                  Ca sa nu zica vezi doamne ca ne legam numai de focus!

                  Atunci sa vezi represalii!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu mai pun nimic ca si asa e jale )
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Bai, serios! E aiurea..) Nu ai de ce sa le compari. In service toti vor sa te jupoaie, e normal! Vanzarile au scazut, scot bani cu service si piese. Important e sa ne care sanatosi...eu nu mai vreau sa pun accent pe masina, am pus pe logan si am vazut cum e sa o dai ca noua pe un sac de cartofi altuia. Nu mai vreau!

                      Comment


                      • Pune tu te rog io mult de tot. Sa nu spuna ca m-am legat de masina lui doar.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Adica dupa ce ai rupt doua bete prin gardul meu, "pune ma si megane"....ce nenorocit!

                          Comment


                          • Originally posted by darksid3 View Post
                            ia mai dati-va bah in sange si bateti palma!
                            subscriu...

                            Comment


                            • Daca puneam iesea haos. Termina!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • a`ti kakat si threadul asta, nu va mai ajungea serparia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google