Logan Vs Sandero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi am vazut o gramada de ''bubureze'' sandel pe strada..Multe in culori indigo..Doamne cat de urat poate sa-i stea !!

    Comment


    • In Braila este un Sandero facut masina de scoala . Nu mint.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Dupa parerea mea,Dacia a marsat pe doua tronsoane:
        - imbunatatirea 'look-ului' Loganului pentru a convinge cati mai multi doritori;
        - lansarea lui Sandero pentru a acapara segmentul de clienti tanar,dinamic.
        In acest fel,cred ca cele doua categorii de clienti nu se intersecteaza decat accidental.

        Comment


        • Atunci cand masina mai mica merge mai prost decat masina mai mare, numai "dinamic" nu se cheama tineretul care cumpara sandero...
          aia "dinamici" au toti in cap bmw "pisicuta" din 1990, cu 1500 de euro, 200CP si restul masinii "varza"...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Se potrivesc cochiliile si manerele interioare de Sandero pe logan ?? La Sandero sunt ovale iar la logan sunt un pic mai ascutite la un capat ?? Oare se potrivesc ??
            Attached Files
            Last edited by Maniak18; 4 July 2008, 12:45.
            http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

            Comment


            • Cand am vazut prima data pozele la amandoua mi-a placut decat sandero

              cand le vezi in realitate e altceva.

              logan ph2 are mult de castigat in privinta lui sandero, dar numai la noi in tara.

              in afara berlinele nu au mare succes precum break-urile si hatchback-urile, de aici sandero si break-ul vor avea mai mult succes afara.

              nu sunt adeptul berlinelor, ci al hatchback-urilor, dar dupa cum arata tot logan mi-as lua, mai ales ca poti lua un diesel sau poti lua un 1.6 16V la pret de sandero prestige. Sa nu mai vorbim de pret.

              eu cred ca acest facelift, pt a satisface politica renault trebuia lansat la anul, deoarece asa sandero nu va avea de castigat mult.

              romanul tot portbagaj mare doreste sa bage soacra in el. eu as mai pune si un purcel cu ea in brate.

              Comment


              • Desi sandero este o masina mai finut lucrata ca interior totusi lasa de dorit la capitolul roata de rezerva . Pai sa te fereasca sfintu sa faci pana cu sandero si sa trebuiasca sa scoti roata de rezerva de sub masina ca sigur ai nevoie de o pereche de salopete.
                Parerea mea e ca nu as da golanul pe sandel.

                Comment


                • E si tu acuma..Suni la DACIA ASISTENTA ! :d
                  Last edited by Seba; 7 July 2008, 10:30.

                  Comment


                  • Da, cum sa nu, suni la Dacia Asistenta sa te tracteze poate, nu sa scoata roata de rezerva.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • glumeam si eu P

                      nu mai da "quote" la ultimul post!
                      Last edited by Seba; 7 July 2008, 10:31.

                      Comment


                      • Nu stiu cine a fost proiectantul acestei masini > sandero> dar as fi curios cam cat timp de gindire a avut nevoie sa puna roata de rezerva sub portbagaj si cu sistemul de prindere destul de idiot.Cred ca se afla in pauza si era la baie .....De..Omului ii vin multe idei cand sta pe tron.

                        Comment


                        • Off topic...Am facut pana cu Loganul...Plecam la iarba verde,eu sotia si cei 2 kinderi....Portbagajul full...Da jos tot din portbagaj,schimba roata,pune in portbagaj totul,megi la vulcanizare,da iar totul jos din portbagaj,pune rezerva la loc,pune totul in portbagaj si pleaca la iarba verde...Misto chef am mai avut...Dar daca plecam spre alta destinatie si ploua?
                          On topic...Cu o pereche de manusi rezolvi toata treaba...Nu cred ca e necesar sa te bagi jumatate sub masina...Sau ma insel...
                          sigpic

                          Comment


                          • Se poate cred si cu o pereche de manusi dar cred ca trebuie sa ai mainile le fel ca cel din reclama de la pet-ul de goldenbrau + daca ai umblat cu masina pe ploaie iti dai seama cum va arata saraca roata de rezerva.
                            macar la LOGAN este in interiorul portbagajului si iei rezerva curata.Nu ca ar fi o operatie de farmacist schimbarea unei roti dar... Mi se pare destul de murdar pt SANDERO acesta operatie ...Parerea mea...
                            Last edited by valeriuciprian; 6 July 2008, 18:12.

                            Comment


                            • Am trecut si eu pe langa o Sandero si prima impresie - m-am speriat de botul mai bombat , daca nu vedeam sigla nu stiam ca e Sandero. Intr-un cuvant botul bombat si portbagajul mai mic nu imi plac la el. Poate ca nu sunt totusi obiectiv.

                              Comment


                              • Am vazut sandero, nu-mi place deloc. Nu merita 500 euro in plus la pret fata de logan. Cand l-au anuntat c-o sa apara, au zis ca pleaca de la 6000 nu de la 6950 cum e acum ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google