Logan 1.4 MPI Chip Tuning Vs. Logan 1.6 8v Model Ambition ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    dar a ta nu e remapata Octavian?
    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

    Comment


    • #47
      @ dj dragos cred ca din cauza soferului ai luat numa o masina..o fi ratat vreo treapta...sau are o remapare facuta in jos.....
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #48
        Originally posted by dj_dragos View Post
        dar a ta nu e remapata Octavian?
        E remapata, dar n-ai nici o sansa la un 1.6 mpi remapat, si stock sa fie si tot nu il iei (fara sa mai faci si alte modificari inafara de remapare), ma rog ai sansa daca pleaca prost/nu e dibaci in linii

        Comment


        • #49
          mumus, nu a ratat nici o treapta.mi-a dat el avans o masina.sa-mi fi dat si 2 autobuze avans dupa cum spunea octavian tot as fi pierdut.
          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

          Comment


          • #50
            sal
            as vrea si eu chip tuning la 1.6 ambition...cunoasteti vreo adresa, pret etc??

            Comment


            • #51
              ia legatura cu userul DOC... pretul este de 1 milion jumatate parca

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google