Logan vs Fabia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • puteti termina cu scandalul sau vreti vacanta in grup?
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Fost posesor de fabia 1.4 16v elegance (timp de 60000 km)actual posesor de logan 1.4+ GPL (15000 km). Fabia o masina buna in general dar sincer ma simt mai bine in logan (tine de gusturi) mult mai practic pt romania.Da mai fortoasa Fabia dar Loganul isi face treaba si el f bine.Daca voiam mai multa putere luoam 1.6 16v oferta exista. NU regret ca am dat Fabia nici ca acum am Logan consider ca este cea mai potrivita masina pt banii ei si drumurile noastre.

      Comment


      • Foarte tari discutiile de aici. Numai fustrati care au "tunarit" loganuri si au acum veyron, altii care sunt impotriva marcii dacia, altii care nu stiu sa scrie...pana la urma tot nu am inteles care e mai buna, logan sau fabia...Logic, posesorii de logan zic ca logan, ceilalti zic ca fabia...eu nu inteleg de ce forumul asta nu se rezuma doar la probleme mecanice/electrice/alte tipuri si sa se inchida toate discutiile aberante la care oricum nu o sa se gaseasca niciodata raspuns. Astea sunt discutii doar ca sa mai faca lumea numar de posturi si sa se amuze altii ca mine... Foarte slab...
        Last edited by massimiliano; 27 January 2010, 15:56.

        Comment


        • ai postat si tu sa te afli in treaba , ai facut rezumatul la topic sa inteleg...esti ca andrei vochin sa inteleg.

          Comment


          • Da, pentru ca aici toti posteaza aiurea si m-am gandit sa o fac si eu (ce, eu sunt mai prost). Oricum, nu e nimic interesant de aflat sau discutat. Cine vrea sa-si achizitioneze o masina dintre fabia si logan nu cred ca trebuie sa citeasca ce e aici. Au si ei ochi si urechi... Iar la faza ca logan e mai tare sau invers, chiar ma lasa rece. Amandoua sunt masini ieftine (loganul mai ieftin) care au plusuri dar mai ales minusuri... Si nu stiu cine e Andrei Vochin "sa inteleg". Pace
            Last edited by massimiliano; 27 January 2010, 16:17.

            Comment


            • spiritul de turma sa inteleg....
              cine isi cumpara masina si are de ales intre astea doua , isi va alege fabia ...ca logan tot dacie e....

              Comment


              • Inchidem, ca doar ne certam de pomana.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google