Noul Logan 0.9 Tce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sa o stapanesti sanatos si sa o plimbi multi km fara probleme.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • #62
      Astazi ii voi mai face câteva poze la cererea publicului dar aseara am ramas placut surprins sa vad ca sub scaunul şoferului am un mic cablu cu o mufa card intra intr o mufa a scaunului. Asta o fi de la incalzire nu stiu daca are ca la lodgy sau poate are deja cablaraia si ar mai trebui pus ceva ca sa o ai azi voi vedea mai bn

      Comment


      • #63
        Foarte probabil sa fie de la airbagul lateral sau incalzire...ai incalzirea in scaune?

        Comment


        • #64
          Daca nu are incalzire cu siguranta este de airbag.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • #65
            Incalzire nu am da uite la airbag nu m am gândit dar daca e de la airbag dc nu are si in partea cealalta ? Poate ca nu am cautat bn o sa vad azi despre ce e Vb si va tin la curent


            ATENTIE ptr cei care luati media nav cu harta europei ca optiune 100euro in maxim 90 de zile sa va actualizati hârtie cu un usb ca altfel mai platiti o data suma
            Last edited by epuref; 17 December 2012, 12:20. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #66
              Sa o stapanesti sanatos! Te-am vazut ieri prin trafic (zona doraly), nu am apucat sa o vad foarte bine insa la prima vedere arata ff bine. Sanate si multi km fara probleme !

              Comment


              • #67
                arata mai bine decat ma asteptam sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km cu ea
                http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                Comment


                • #68
                  sa fie vreun senzor de prezenta in scaun pentru centuri/airbag?:d
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Acel fir este pentru senzorul de presiune din scaun - beep centura siguranta - si zonsor prezenta centura in teaca. Pe dreapta nu exista senzor presiune. Martorul centura este doar pentru sofer nu si pentru pasager. Eu unul mi-am comandat o clema centura falsa. Bafta.
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • #70
                      mai usor si mai sigur purtai centura...Foarte frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos!!!

                      Comment


                      • #71
                        Am vazut ca am si alta in partea dreapta la pasager cred ca acela e de la airbag in fine ca si vesti bune la alternativa clasicelor cauciucuri de 185 65 15 apare in carte acum la noul logan si dimensiunea de 205 55 16 un lucru bun dupa parerea mea

                        Comment


                        • #72
                          Sa o stapanesti sanatos si sa o plimbi multi km fara belele,

                          tare bine ai sta e rosu ,pune si tu ceva poze cu motorul
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • #73
                            MULUMESC FRUMOS ! Gata am mai adaugat cateva poze acum cand sunt la capitolul spalat cu ea inclusiv cu motorul de 0.9Tce
                            Attached Files
                            Last edited by epuref; 18 December 2012, 13:51.

                            Comment


                            • #74
                              mersi
                              frumoasa masina asa cum am spus
                              dar f.f.f.f ingramadit motorul asta de 0.9 Tce in partea superioara a lui...

                              spor la tuning daca te apuci sau astept pana iese din garantie

                              bafta
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • #75
                                @epuref: ''Gata am mai adaugat cateva poze acum cand sunt la capitolul spalat cu ea inclusiv cu motorul de 0.9Tce''

                                Bravo domle. Frumos Loganul.

                                O mica sugestie de imbunatatire (daca imi este permis):

                                Poti pune un cheder pe marginea tablei de deasupra farurilor astfel incat sa nu intre praf la motor si la mocheta capotei. Costa 20 lei si iti pastreaza compartimentul motor curat.
                                Logan GPL 1.4

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google