Golan II 1.2 16 V Ambiance

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Pozele facute de mine nu reflecta culoarea reala a bordului. In realitate e un gri sobolan, ia de cupola, si jumatate din stalpi ( de deasupra bordului in sus ) culoarea oului de rata. Referitor la indicatorul de incalzire motor lipseste cu desavarsire. Ai doar indicatorul de kilometraj si indicatorul de combustibil
    soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

    Comment


    • #92
      Avem fotografiile a doua "Ambiance" pe forum, dar una e din Ro si alta e din Moldova, Chisinau. Probabil ca varianta romaneasca e pe tonuri inchise.

      Originally posted by mocanuba View Post
      Pozele facute de mine nu reflecta culoarea reala a bordului. In realitate e un gri sobolan.
      Sobolan, nesobolan, ideea e ca bordul are o singura culoare, nu doua ca-n Moldova sau ca la versiunea "Acces" la noi.
      Last edited by robbyman; 29 March 2013, 12:19. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #93
        Vezi diferenta de culoare?

        Prima fotografie e a ta iar a doua din Chisinau.
        Attached Files

        Comment


        • #94
          Originally posted by danhagiu View Post
          ...
          Am si eu 2 intrebari.
          ...
          - nu mai exista acel indicator digital pentru incalzirea motorului? La versiunile de Logan de pana acu, acel indicator era in stanga afisajului digital, iar in dreapta cel pentru combustibil.
          Acel indicator nu mai exista. A ramas doar cel pt combustibil.

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • #95
            ca sa nu mai discute lumea ca are cand 2 cand 4-6... pavele si multe alte pe tema asta.
            ex Dacia Logan Preferance 1,5dci E3/03-2006-->08-2012(76.100km) BV 29 --H

            Comment


            • #96
              Si in pozele de pe site-ul oficial panoul de bord arata identic cu cel din chisinau. Incep sa-mi pun intrebari..... Cred ca o sa trec luni pe la Caremil Iasi sa vedem de ce la mine nui la fel.
              soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

              Comment


              • #97
                Nu mai conteaza culoare bordului colegu, e noua, ai garantie 3 ani, bucura-te de ea....

                Comment


                • #98
                  Tetiere Spate

                  Buna, are tetiere spate versiunea ta?

                  Comment


                  • #99
                    Din pozele 4 si 5 eu vad ca are

                    Comment


                    • Are doua tetiere.
                      soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                      Comment


                      • 4002 km fara nici un fel de problema. Sper la cat mau multi.
                        soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google