Strict Legat De.......TICO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strict Legat De.......TICO

    bun , sunt mandru propietar de logan MCV dar mi-am permis sa ii aduc un ajutor de nadejde , un TICO........micut,dragut,harnic si foarte util in aglomeratie,fiabil dar slabut la tabla ,mecanica ffoarte usoara ,cu mici complicatii care ,asa cred ei ,coreeni ,ca prin asta ies in evidenta ,dar romanul ii mai tare si rezolva tot.....deci va invit ,pe dumneavoastra sa dati cu parerea despre ,masinutele TICO, in special pe cei care mai aveti asa ceva, care ati avut si care simpatizati aceste mici creaturi.........asta mic ii pitt-bull-ul meu
    Attached Files
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

  • #2
    FAIN ticozaurul,bune ptr oras , da in afara nu prea as merge cu el[am si eu unul],sa il porti sanatos.

    Comment


    • #3
      sunt masini foarte rezistente si bune pentru oras.
      Powered by LSS
      http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

      Comment


      • #4
        Din pacate nu prea se mai gasesc exemplare ingrijite(sau nu am eu noroc sa gasesc). Eu caut de mult timp un Tico cu AC care sa fie ingrijit, sa arate relativ bine dpdv al tablariei+ motor si desigur sa fie si relativ ieftin, insa pana acum nu am gasit nimic care sa corespunda.

        In rest, numai de bine despre fratele mai mic al Matizului: fiabil, intretinere ieftina, foarte bun pentru oras mai ales daca ai si AC la el.
        Last edited by MAVERICK_SS; 29 March 2009, 17:28.
        sigpic

        Comment


        • #5
          si eu sunt mandru posesor de doua masini, un ticolino si un loganel. Are deja un an in curtea familiei, super consum ,super multumit, super ingrijit, viteza maxima prinsa cu el130/h,0 lei investitie intrun an.Imi permit sa pun si o poza(mai multe pe my ride)
          Attached Files

          Comment


          • #6
            blackufo, vad ca nu-i lipseste sigla LoganClub Sibiu micului tau monstru )

            Multi km fara probleme. Asteptam sa-l vedem la Sibiu.
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • #7
              sa le folosesti fara evenimente neplacute
              sigpic

              Comment


              • #8
                E totuşi forum Logan Club. Discuţia ar trebui să aibe loc pe Tico Club sau Matiz Club. Nu vreau să fiu răutăcios dar eu dacă aş avea Logan şi Tico aş fi membru în două cluburi cu propuneri de discuţii pertinente separate pentru fiecare tip de maşină!!!

                Comment


                • #9
                  rebe sigla o port cu mandrie ,o am si in fata si in spate postata, in prima poza se vede cred ,sa caut o imagine cu el din fata ,.......... incerc sa ma bucur cat mai mult de el ,si la randul vostru ,sa va bucurati de aceste mici creaturi , cand apare tata nano si in romania il inscriu la programul rabla ,sper sa ma mai tina tabla pana atunci ,are un inceput de leucemie la podea ,o mica scurgere la cutie ,dar fuge 130 linistit.
                  Attached Files
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • #10
                    Iar cei cu animale sa-si mute discutiile pe forumuri de animale, cei cu calculatoare pe cele despre calculatoare iar despre facultati sa se discute pe forumurile din domeniu. Nu e singurul care are thread la My Ride si nu are Logan. Ai vazut cel cu Clio RS? Nu vad de ce i-am fugari de-aici... E totusi un forum, nu comunism. Sper ca nu am parut rautacioasa - nu era asta intentia. Chiar vroiam sa aiba un ton colocvial.
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • #11
                      Păi atunci să-i punem pe toţi cu toate mărcile de maşini pe forumul Logan Club că suntem cumsecade şi suntem Loganişti, bla, bla, bla......Şi nu se pune problema în ai fugări. era vorba de subiect , pur şi simplu. E aşa greu de priceput sau avem nevoie de tranzlator!!!!
                      Last edited by Daniel 67; 29 March 2009, 19:11.

                      Comment


                      • #12
                        Cred ca este masina cu intretinere cea mai ieftina apropo intr-un an cat cheltui cu ea?

                        Comment


                        • #13
                          Daniel 67: Eu de exemplu sunt membru pe ambele forumuri si pot sa spun ca particip la intalnirile ambelor cluburi, insa asta nu ma opreste sa fiu loganist cu sufletul, acum ca nu mai am Logan. Iar in ceea ce priveste siglele, port si eu siglele LoganClub Arad pe Matiz cu mandrie. (vezi threadul cu sigla de Arad pt poza).

                          Later Edit:

                          @Daniel 67: Tocmai am vazut ultimul tau post... De ce esti rautacios acuma? Dupa parerea ta, daca nu mai avem Logan si am trecut la alta marca, nu mai avem ce cauta pe forum si mai ales nu avem ce cauta cu noile noastre masini pe "My Ride" ?

                          De ce se incearca convertirea si acestui topic la unul Logan VS ?? Incepe sa fie exact ca la Logan VS Matiz.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            daniel 67,eu sunt model 68,stai linistit ,fac parte si din celalalt club chevy,dar vreau sa iti zic ca mai am o yamaha cross si o sa deschid un thread si ptr . motoare,daca moderatorii acestui forum sunt de-acord,............ (stima celor de sus) .......tu de ce nu ai fii? posteaza doar unde ai ceva de spus nu te obliga nimeni sa te bagi la posesorii de LOGAN+tico,parerea mea.
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • #15
                              Daniel 67, fii putin mai deschis la minte si n-o mai da in extreme. Exagerezi. blackufo are atat Logan cat si Tico. Si totusi, sa-ti folosesc propriile arme - de ce ar merge discutia asta pe Matiz Club, cu toate ca e Tico, dar nu si pe Logan Club? Si nu-mi raspunde "pt ca e tot Daewoo", pentru ca nu tine.

                              LE: De asta ce zici? In continuare ma abtin.
                              Last edited by ReBe; 29 March 2009, 19:31. Reason: Automerged Doublepost
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google