VirtualManSorin Golf preparat de rally

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Imi primul rand imi pare tare rau ca nu am reusit sa ajung acolo.
    am si eu o intrebare: ce s-a intamplat de te-ai oprit la ultimul jalon de ocolit ?
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #47
      Sunt roti mai late pe spate si mai inalte si o intorc greu cu frina de maina,si nici nu am servo directie la trocarici
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • #48
        Aha .. Ma gandeam eu ca ceva nu o fost in regula ca prea te-ai oprit brusc.
        da suna bine trocariciul
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #49
          Bravo, man. Tura a doua chiar ai mers fain. Si locul 10 din 23 e onorabil, la ce material de concurs a avut concurenta.
          ca sa ma alud, am mers cu golful prin buzias, merge bestial motorul ala. Pe drumul spre tm, treapta a 3-a, 160km/h si mai era ceva la pedala.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #50
            Seba: nu ne mai da emotii omule
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #51
              N-am condus eu de la buzias la tm sorin a fost "cascadorul"...
              cum ziceam, in tr3 ii dadea flash-uri la skoda octavia pe depasiri. Fuugeeee maaahhhhh golfu' de-l duc dracii.
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #52
                @bubu si Sorin: bah, uitati-va si voi mai atent la filmari. In primul rand Bubu, tu te-ai uitat la un Golf II alb pe filmare care s-a oprit la ultimul jalon. Sorin este mai spre sfarsitul filmarii. In al doilea rand Sorine, tu ar trebui sa stii cel mai bine cum te-ai dat . Tu tii minte sa te fi oprit la vreun jalon?
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Ups ... Serios ? Mie mi s-a parut ca a fost sorin ala
                  e drept ca pe un monitor de 17" pot aparea "diferente" fata de realitate, dar chiar asa ?
                  scuze atunci
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google