loganul meu RENAULT SCENIC II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • loganul meu RENAULT SCENIC II

    hmmm ca sa zic asa masina a fost a lu mama si la 25 de mii de km mia facut o super oferta mia zis sa ii dau ce iau p logan si masina ei va fi a mea zis si facut doar ca am deja o problema cu el cu aceasta problema am capatat masina mama a iesit cu tot cu o dacie dintro parcare a agatato de numa numa in rest ce sa zic e un benzinar de 1.6 16 v 116 cai din cate stiu iam facut si un test de anduranta ca altfel nu se putea ) si undeva p soseaua dintre buftea si tamas o sosea jalnica cu denivelari unde la 140 zici ca zbori dupa sosea iam dat 165 fara sa imi fac probleme masina stabila se tine bine in curbe este foarteee darrr foarte sprintara nu ma asteptam sa fie asa si acum e acum sa vedem ce tuning as putea sa ii fac ce nu imi place e ca garda la sol e mult mai mica , ca la logan siii am cam agatato de 2 ori zilele astea in rest i'm in love
    Attached Files
    ((:~NU FUGI MAI TARE DECAT INGERUL TAU PAZITOR POATE ZBURA ~))

  • #2
    Ai grija de el si multi km fara probleme , dar vad ca deja ati inceput sa ne parasiti unu cate unu vati dat pe renault parca nu ar fi acelasi lucru ))
    Da dc are 116 asta si prestigele nu are ?
    sigpic

    Comment


    • #3
      nu va parasesc statii linistitii de mine nu scapatii sunt ca raiaa :P bai nu stiuu a zis dantes ceva cu distributia variabila probabil asta e ) am acelas motor ca al lui 1.6 16v
      ((:~NU FUGI MAI TARE DECAT INGERUL TAU PAZITOR POATE ZBURA ~))

      Comment


      • #4
        un mic filmulet
        ((:~NU FUGI MAI TARE DECAT INGERUL TAU PAZITOR POATE ZBURA ~))

        Comment


        • #5
          Sa-l stapanesti sanatos dom'le...vezi sa nu dai bir cu fugitii ca

          Da, e din cauza distributiei variabile care mai adauga un 10 cai, in rest e identic..

          Bai nene, ce naiba ai ca vad ca e mostenire de familie sa le busiti... Drive safe!
          Hai ca poate ne si intalnim sa mai vorbim...

          Comment


          • #6
            Ai trecut in rindul tradatorilor,dar hai ca te iert.Si pe tine si pe Dantes ca sunteti baieti buni!!!

            Comment


            • #7
              Golan, te inseli cand spui ca e acelasi lucru dacia cu renault, ce sa inteleg ca nu ai fost niciodata cu renault, mai ales daca masina fabricata e destinata pentru tara de origine, poti sa vezi ca nu are nici o treaba cu ce inseamna dacia.
              Iar on topic, sa-l folosesti santos, e frumos, multi kilometri cu ea.
              Renault Scenic II
              Dacia Logan 1.4 MPI

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google