Project name : "Ford Focus"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    O sa dau alta data...acum imi cer scuze la Marius..ca nah...a trebuit el sa ma corecteze . Nu prea is obisnuit cu butonul ala... EDIT :P. Hai sa lasam off-topicul si sa vb despre tuning nu?

    Comment


    • #32
      Pai ziceai ceva de niste engel aizuri ...pt bagaboante..sa te confuunde cu bmwurile
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #33
        Pt bagaboante numa tata lu okid are . Nush cand le voi cumpara dar tot o sa le am candva . Trebuie sa imi trimita unchiumiu semnalizatoare albe pt aripi. Pun si poze imediat
        Attached Files

        Comment


        • #34
          Aia-i clar..inseamna ca o sa am eu inaintea ta )
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Cristi_Xp
            Aia-i clar..inseamna ca o sa am eu inaintea ta )
            Ce o sa ai inaintea mea ma? Aa... vrei sa zici de einjel? :smiley-evil: Aia-i posibil... :P

            Comment


            • #36
              Nu sunt pe lista mea de prioritati deocamdata...
              Se poate trai si fara ele ;)
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #37
                Mai pun o poza. Am si ceva noutati, dar neimportante O sa pun poze cat de curand..numai sa mai spal masina ca e foarte mordara
                Attached Files
                Last edited by Sebastian.c; 2 February 2007, 09:09.

                Comment


                • #38
                  Misto tractorul
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #39
                    Mi se pare mie sau sunt pozitii albastre?
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by andrei
                      Mi se pare mie sau sunt pozitii albastre?
                      Ti se pare. Acum nu mai sunt Sunt originalele ..albe

                      Comment


                      • #41
                        Mai bine albe, au cam inceput sa dispara alea albastre de pe masini, cel putin in Bucuresti.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #42
                          Si la noi au inceput sa dispara...adica la mine si la Cristi ...restu n-au treaba...dar deja m-am saturat...pe toate Daciile vechi...pozitii albastre. Vreau angel...dar cred ca vinde tata masina cat de curand.
                          Last edited by 1.5 DCI; 15 June 2007, 20:25.

                          Comment


                          • #43
                            Eu le-am dat jos...e prea de tot .In seara asta am vaz un oltcit al unui politist..avea la pozitii....becuri ce au mai multe culori..ziceai ca era instalatie de pom.Am vaz si pe loganurile de politie pozitii albastre...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #44
                              faza cu politistu cu Oltcit`u o stiu sta ala la cateva blocuri de mine...e penal
                              Last edited by 1.5 DCI; 15 June 2007, 20:24.

                              Comment


                              • #45
                                Fain.... 2 pagini s-au dus asa...aiurea.... Incearca sa rezolvi pls... si schimba numele la topic cum a fost ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google