Clio Turbo-k4m

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    s-ar putea sa fie 30 de zile dar ce stiu sigur este ca in termen de 5 zile trebuie sa il duci ca altfel iti mai pun 30 de zile.

    daca esti la prima abatere ai sanse mari sa fie 30 zile dar nu stiu sigur.
    Last edited by cristi_timidu; 1 February 2011, 18:45. Reason: completare

    Comment


    • #47
      spre norocul meu stau pe tusa doar 30 de zile ! da , intr-adevar daca nu il duc in 5 zile stau 60 ! asta e... tot raul spre bine , am timp sa ii trimit lui matheo arcurile spate , sa ma apuc de o evacuare cap-coada etc )

      Comment


      • #48
        Asta vroiam sa zic acum...hai sa facem si spatele))
        Drace cum ai reusit cu punctele? off
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • #49
          maine ma duc sa depun permisul ! cum sa reusesc... am strans ca sunt gospodar ! ))

          Comment


          • #50
            GATA... oficial pot sta linistit , permisul meu e in siguranta ! ) pe 9 imi expira numerele deci , ma apuc de treaba !
            Intre timp am mai schimbat suportii motorului , si odata cu ei a disparut si huruitul care ma deranja ! merge ceas acum

            Comment


            • #51
              de dimineata am gasit masina pe discuri si pe tamburi ! se pare ca cineva a indragit atat de tare jantele mele ca nu a putut sa se abtina sa nu le fure... !
              partea naspa e ca , mi-au spart aripa in dreptul semnalizarii si mi-au indoit pragul si usa cand s-au chinuit sa scoata cricul .
              Deci ... in concluzie de la jante pe 17 ma simt nevoit sa ma intorc la alea stock pe 14!
              Le urez hotilor ca , de banii de jante sa isi cumpere loc de veci si cosciug !

              Comment


              • #52
                imi pare rau...si eu am patit-o ieri dar mi-au furat rezerva si casetofonul...acelasi lucru le urez si eu !!!!

                Comment


                • #53
                  mda , ce dracu sa mai zic ... totusi au fost la comanda cred ! am chemat politia au luat amprente etc ... acum astept sa vedem ce iese ! mama lor, daca le vad pe vreo masina in oras e jale ! indiferent ca cine le are le-a cumparat etc

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by icstrem_no1 View Post
                    wow crima jantelear da super pe a mea
                    Ai stiut tu ca sunt la comanda luate
                    Lasand gluma,imi pare rau sa aud ca inca se mai fura jante...
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      si alaltaieri am vrut sa iau un set antifurt si am uitat .. nah , asta e punem "reising" ))

                      Comment


                      • #56
                        Ce bulan ai bro!!

                        Imi pare rau!!
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • #57
                          am achizitionat 2m teava pvc de 50mm , izolatie pentru tevi de aer conditionat , staniol , powertape , racord fexibil coliere etc ! se tiganeste sportul unui proiector si se face admisie .

                          Comment


                          • #58
                            Tot din volumul " ori suntem tigani ori nu mai suntem " ! M-am apucat sa reconditionez un set de jante mai vechi marca Antera in 3 spite . daca tot le reconditionez am de gand sa le fac " clean" asa ca voi umple locul din capac unde venea sigla si le voi vopsi o culoare... inca nu stiu dar cert va fi perlata . problema e ca imi lipseste un capac , si are o forma ciudata . daca are cineva prin magazie asa ceva... as fi bucuros sa-l cumpar
                            Attached Files

                            Comment


                            • #59
                              LE : mentionez ca jantele sunt intalnite pe BMW E30 , 4x100 , diametrul gaurii de centrare este mai mic dar asta il rezolva fara probleme un strungar .
                              In legatura cu capacul , sper sa gasesc asa ceva , daca nu , matrita si crosetez unul din fibra de sticla .

                              Comment


                              • #60
                                Sorry sa aud ca ti-au furat jantele, dar la cati fomisti sunt in ziua de azi si cati vor fi maine va trebui sa ne pazim bine masinile. Mie, in septembrie mi-au spart masina in fata blocului, mi-au distrus usa pe partea dreapta si mi-au luat dvd cu ecran retractabil si mi-au lasat antena tv si antena gps. Sa ii *** si sa se foloseasca de bani in spitale! Spor la treaba cu renault-ul.
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google