Bmw f 650 gs 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bmw f 650 gs 2004

    Aceasta este ultima mea achizitie motorizata. Devenita in scurt timp pasiune.
    De citeva luni am montat si un xenon cu lupa de la userul mdaniel76. Ii multumesc si pe aceasta cale.
    Mersul pe noapte a devenit muuult mai safe.
    Attached Files

  • #2
    ai gresit forumul cred....)
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • #3
      da, aici daca nu ai logan esti impuscat si luat in tzeapa ... hai dany chiar asa?
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #4
        Parca a mai vazut pe aici tot asa era un scuter prezentat, asta e a-2 iubire a omului pe langa "golan".(scrie ca are 1.6 deci si un golan)

        Comment


        • #5
          CMD eu cred ca are 1.6 pe motor. Hayabusa e mic copil pe langa asta...

          Serban lipeste un stiker logan pe el ca sa fie toata lumea multumita :P

          Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente!!!
          sigpic

          Comment


          • #6
            prima motocicleta cu lupa pe care o vadsa o stapanesti sanatos!
            https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

            Comment


            • #7
              ce te mira...doar e BMW! frumos exemplar, imi plac mult motoarele dar imi e frica de ele...prefer sa merg pe 4 roti si cand e de mers pe 2 folosesc o bicicleta!

              Comment


              • #8
                Multumesc pentru urarile de bine.
                Nu am gresit forumul, am postat intentionat aici pentru ca de aici este userul de la care am cumparat xenonul cu lupa cu care am "manufacturat" farul de la moto.
                Imbunatirea este semnificativa deci merita schimbarea. Important este si faptul ca nu ii mai "rup" la ochi pe cei de pe contrasens.
                Toata lumea este deci multumita. Happy end.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google