Citroen C5 (II)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urmeaza sa dau si Mercedesul, si sa cumpar Smart + sedan mare v8.

    Comment


    • Ce sedan? Ce V8?
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • masina mare, de familie, lata, lunga, puternica, de drum lungm coNfortabila, cred ) (phaeton, a8)
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Ori Mercedes S/CLS, ori Maseratti. Insa neaparat V8, ca m-am indragostit de ele
          Am mers cu Maseratti si mi-a placut tare mult, in special sunetul, calitatea interiorului si felul in care merge.
          Totusi, Mercedes S e ceva mai scula, dar nu are personalitatea aceea pe care o cauti la o masina. Este super, isi face treaba bine, dar parca ii lipseste ceva anume. Nu stiu cum sa explic....

          E ca diferenta intre Viper si Ferrari. Ferrari merge bine, e super, dar parca nu mi-as lua-o daca as avea de ales intre cele 2. Da, viperul e mai de rahat per total, insa rezultatul este cu totul si cu totul altul.

          Phaeton nu-mi place neam, iar audi A8 nu prea. E o masina mare si buna. Cam atat, nimic special la ea.

          Comment


          • Maseratti se aud grav rau. V8-urile de la Mercedes, la fel, singurele V8-uri care suna ca un muscle car.
            In functie de buget, daca vrei cel mai rapid sedan la ora actuala, V8 de 6.2, consum bun pentru ce ofera, vezi un Cadillac CTS-V. Rupe pe genunchi M5-ul.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • eventual un 540i ?
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Noi discutam de UZINE, nu 540i
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Aston Vantage, ce spanac Mercedes...
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Lexus LS merge?
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Ar fi super Aston, insa nu-i de mine inca. Poate mai tarziu.
                      Lexus ls e simpatic, dar n-are nimic care sa atraga.

                      Comment


                      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by Allyn_y; 18 July 2012, 15:10.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google