Vw Jetta 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    -Nu am avut logan inainte am vrut sa-mi iau logan 1.6 dar am zis mai bine vw
    -Pozele sunt facute in curte in luna August cand am achizitionat masina
    -Viteza maxima pana acum iam dat 180 Cred ca e limitata la 200 (experietenta este 100%)
    -Da se simte mai bine tragea bine si cu 105 Ponei dar cu 120 sprinteaza super fain te tine in scaun
    -resoftarea a costat 70 de euro
    Sarbatori Fericite la toata lumea!!!!

    Eu sunt foarte multumit de masina acum fiecare cu gusturile lui!!!
    Last edited by katola; 31 December 2011, 16:13. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #32
      Frumoasa masina , daca era diesel sa vezi consum nesimtit avea ) . Sa o stapanesti sanatos fara evenimente.

      Comment


      • #33
        Sa o stapanesti sanatos. Nu sunt fan VW, pt ca nu-mi place ce abordare au legat de design. Ma rog, nu-i pe gustul meu
        Sa te duca sanatos.

        PS: nu e limitata decat de lipsa puterii.

        Comment


        • #34
          Multumesc Sarbatori Fericite

          Un mic Video SNC00158.mp4 - 7.1 Mb

          <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/hkvIFdtEEis" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

          http://youtu.be/hkvIFdtEEis

          http://www.youtube.com/watch?v=moEBaQ3_Hf4 am mai gasit un video ...
          Last edited by katola; 1 January 2012, 21:29. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #35


            Priveste si la un logan stock, model Laureate/Prestige.
            Last edited by 77sky; 4 January 2012, 13:55. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #36
              Pacat ca nu se vede adaptorul High-Low si amplificatorul la care este legat wooferul din portbagaj In rest suna ok!

              Comment


              • #37
                Nu are sobwofer in portbagaj (sunt 8 difuzoare)!! sunt difuzoare Bosse, nu Blaupunkt ca pe logan pacat ca nu am cum sa filmez HD

                Comment


                • #38
                  Ma refer la cele din logan.

                  Comment


                  • #39
                    Sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de el!
                    Totusi mie mi se pare jenant compartimentul motor; toate conductele si firele alea la vedere arata jalnic. Sa nu crezi ca sunt carcotas, si eu conduc tot un tsi, insa este 1.4/122 cp Golf 6. Insa nici al meu nu arata cu mult mai bine!
                    Uite cum arata Loganul; si chiar M3 arata mai bine!
                    Attached Files
                    Last edited by Mario; 4 January 2012, 21:48.

                    Comment


                    • #40
                      dar ce conteaza cum sunt puse cablurile si conductele?nu vad rostul cine ma cauta pe mine sub capota?:-? sa traga motorasul si sa-si faca treaba !!!Bafta!

                      Comment


                      • #41
                        s-o stapanesti sanatos sper ca ai ramas placut impresionat de tuuuuuurbina place mult masina desi as fi preferat gri(daca as fi luat pt mine)
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Poti pune o poza cu difuzoarele BOSE ? Nu de alta dar nu am mai vazut pe VW/Jetta sonorizare BOSE. Pe Passat de exemplu, sonorizarea premium era dynaudio. Pe configurator la VW, la Jetta 1.2 comfortline nu am vazut ca optiune sistem BOSE.

                          In general BOSE e ca optiune de sistem audio premium, nu ar fi exclus ca cel stock sau cele optionale ceva mai scumpe sa fie facute de BOSE dar m-ar mira. O poza ar fi edificatoare.
                          '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                          Comment


                          • #43
                            cred ca dynaudio e sistemul eu asa am pe passat
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by DaniD View Post
                              Pacat ca nu se vede adaptorul High-Low si amplificatorul la care este legat wooferul din portbagaj In rest suna ok!
                              aici gresesti. Si eu am acelasi model de logan, tot cu acelasi RADIO CD + boxe stock (cum se vad cele din imagine), si chiar ma surprins sunetul. Credeam ca se aude ca in vechea Dacie , sau in Loganurile PH1, nu se aude asa bine . Nici la un Passat B5, stock nu suna asa. Au scos un sistem audio bun.

                              Comment


                              • #45
                                Fa o poza la difuzoare sa vedem daca difera fata de PH1.
                                '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google