Miauuuu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miauuuu

    si cu acest thread presimt ca cineva ma va injura tare rau de tot oricum sper sa va mai aduceti aminte de mine am facut parte candva din club pt cunoscatori numele de familie de la usser spune multe )
    Attached Files

  • #2
    Si dece nu folosesti acelasi cont ?
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #3
      mi sa spart adresa de mail si am uitat parola pe care o aveam aici :d

      Comment


      • #4
        dar de ce masinutza asta care iti consuma enorm ?
        sigpic

        Comment


        • #5
          Cat de enorm poate consuma un motor de 1.8?Daca asta-i motorizarea din profil.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            Felicitari pentru masina si bine ai (re)venit in club.
            @Bgy: O masina iti consuma atat cat o calci ... tine de greutatea piciorului drept
            sigpic

            Comment


            • #7
              in oras consuma cam cat consuma un 1.4 alergat in jur de 13 iar afara
              un 10 daca merg cuminte poate chiar 9 si un 11 daca sunt mai agitat nu este foarte mare consumul

              Comment


              • #8
                postez poze mai vechi cu masina care a fost odata broasca mea dilie ) si cu evolutia in timp :
                -dacia logan 1.4 laureat
                -renault scenic 1.6 16 v dinamique parca era numai tin bine minte
                -renault megane 1.5 dci in 6 trepte (masina asta o mai am si acum dar la vremea respectiva cand am luato de noua nu mi-a placut si am predat leasingul mamei mele este un motor foarte bun nu am ce zice consuma mai putin ca tico dar in rest dacia din 75 era mult mai buna ) )
                -renault laguna 1.9 dci in 6 trepte ...e si aici a venit colapsul financiar fiind luata in leasing si pt ca nu am mai avut fonduri societatea de leasing rci (feritiva cum se fereste dracu de tamaie de ei )cand mai aveam 6 luni pana la finalizarea contractului datorita imposibilitatii de a mai platii ratele in loc sa ma ajute cumva sa extindem contractul si etc s-au gandit sa imi ia masina a zis ca sta mai bn in parcul lor de masini rulate
                -dupa un an de la toata tarasenia cu laguna timp in care am fost pieton am reusit sa ma scormonesc de 2000 de eur si am luat bmw ul asta la banii astia puteam sa imi iau nova sau solenza si am zis mai bn nu am cautat logan dar am dat numai de taxiuri si am facut un compromis .
                voi mai reveni cu poze cu laguna daca mai este cazul ca nu mai gasesc am gasit doar una si in aia nu se vede prea mult cred ca am sters pozele de nervi cand mi-au luat baietii destepti masina
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  Pastreaza masina cat mai stock. Altfel o dai in cocalarie.

                  Cat despre consum, ce mama dracului suge asa mult?

                  Comment


                  • #10
                    eu sincer cu 2000e luam solenza sau mai puneam putin si luam un logan... suge muuult asta parerea mea
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Cezar View Post
                      Pastreaza masina cat mai stock. Altfel o dai in cocalarie.

                      Cat despre consum, ce mama dracului suge asa mult?
                      suge ca mai am sa ii fac unele reglaje la 2000 de eur iti dai seama ca nu a fost tocmai perfecta una buna este 3000 3500 chiar 4000 inmatriculata asta este eu am luat masina fix cum o vezi si urmeaza sa o bag la vopsit vara asta cu ocazia asta sa scap de stikerele alea 2 albe si banda neagra dupa capota care nu este folie este vopsea mata iar stikerele alea doua de tot borsul ce crezi sunt lacuite deci nu le pot da jos :|mai vreau stopuri m bara spate m si atat in rest sunet ssi benzina

                      Originally posted by StapanDegoLan View Post
                      eu sincer cu 2000e luam solenza sau mai puneam putin si luam un logan... suge muuult asta parerea mea
                      decat solenza mai bn asta credema cel putin asta este parerea mea
                      Last edited by coliba.bgd; 18 February 2012, 20:14. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        hmmm, cunosc masina ai luat-o din Brasov ?
                        ai schimbat ceva la ea de cand ai luat-o ? ca ultima data cand a fost la mine la service era cam varza, fara suparare.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by florinc_99 View Post
                          hmmm, cunosc masina ai luat-o din Brasov ?
                          ai schimbat ceva la ea de cand ai luat-o ? ca ultima data cand a fost la mine la service era cam varza, fara suparare.
                          da din bv am luato am readuso la viata

                          Comment


                          • #14
                            ma bucur pentru tine, sa o stapanesti sanatos.
                            sonda lamda era noua schimbata de mine personal
                            multi km. fara probleme si multi bani sa bagi benzina
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Salut, bine ai revenit printre noi, nu conteaza masina atat timp cat avem aceeasi pasiune comuna !!! Apropo ce user aveai inainte, poate cei mai vechi te stim., Cat despre masina, e frumoasa, modificarii cu gust , mai ales cu piese de calitate !!!
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google