Dacia GJ 03 JGI(Underground)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia GJ 03 JGI(Underground)

    Salut va prezint si eu noua mea achizitie la care vor urma mai multe modificari decat la dacia GJ 04 DVA care a fost vanduta.
    Poze noi si modificari noi vor urma pe 19 luna viitoare
    Masina are urmatoarele modificari:
    -Toba sport sunet grav
    -Capota Home-made
    -Scaune renault
    -Praguri
    -Volan sport
    -Jante canada
    -Suspensie Home-made
    -Plafon negru
    -Geamuri fata ionizate iar pe spate va urma folie
    -Stopuri stil lexus fumurii

    Masina este din 94 cu motor de 1.4
    Precizez ca dacia a rosie a ramas la fratele meu caci i-am dato lui.
    Attached Files

  • #2
    pt inceput niste schimbari ar fi bune scapa rapid de stickerele alea de pe capota ca arata groaznic da-le jo sau pune ceva mai frumos si daca ai posibilitatea sa vopsesti jantele ori un negru mat ori argintii imi place ca nu are urme de rugina e destul de bine intretinuta
    MY CLA

    Comment


    • #3
      vezi ca ai gresit forumul , 4-ciuningul este mai aka`na

      Comment


      • #4
        Bafta in continuare la ce ti-ai propus sa faci din ea Si fara incidente neplacute ! :P
        P.S pe asta am invatat eu sa conduc ! )
        sigpic
        Nu există întrebări proaste, doar oameni proşti.

        Comment


        • #5
          eu zic sa-i faci un bad boy cu fibra..sa-i pui csenon in faruri si masina e fitza!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #6
            - vopseste jentile
            - aranjeaza putin grila
            - sticarul il poti da jos banuiesc ( sau acopera ceva imperfectiuni )
            - si folia ar schimba toata estetica

            pareri personale...bafta la tunarit
            sigpic
            Experienta in asigurari de peste 5 ani.

            Comment


            • #7
              stopuri date cu smoala, "zenon" in faruri, prelugiri la bare si e foRt@
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • #8
                ai de bagat bani fratioare si nervi tocati dar asta e un microb
                Vand piesa auto logan originale si aftermarket

                Comment


                • #9
                  Mai bine o lasi cum a iesit din fabrica,cu mici modificari,nu prea evidente.Cheltuieste banii pe consumabile de calitate.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #10
                    ce sunteti ma asa ''mistocari'' voua va place sa rada alti de voi ca aveti logan si ei au bmw-uri? voi nu ati avut o dacie inainte de logan???
                    MY CLA

                    Comment


                    • #11
                      daca se ducea pe 4-ciuning , acolo era in lumea lui, aplaudaci peste aplaudaci .

                      Originally posted by Dany_DNY View Post
                      stopuri date cu smoala, "zenon" in faruri, prelugiri la bare si e foRt@
                      la ce ????

                      Comment


                      • #12
                        la "noua achizitie" a colegului nostru
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • #13
                          poate ca am avut Trabant inainte, dar nu il postam pe toate forumurile posibile si imposibile sa cerem pareri de tuning in plus, noi chiar am dat niste idei personale. El poate alege ce doreste......
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #14
                            ON: Cea mai buna masina pentru cine vrea sa invete soferie cu adevarat!!!

                            OFF:FOF-ule daca o tinem asa in mistocareli nici nou nu o sa ajungem departe de aplaudacii aia de pe forciuning.

                            Comment


                            • #15
                              Planuri pe viitor ar fi urmatoarele:
                              - Capota schimbata cu una de cn3 si cu un bad boy deoarece capota de este acuma este de cn4 si are niste prize de aer de te iei cu mainile de par
                              - Xenon cum a zis si kys-ul
                              - Folie llumar
                              - Trecere la 4 prezoane si niste jante ATS CUP SAU DACA NU ATS Wolfrace
                              - Manere desfintate pe spate si pe fata vor veni puse usi care vor avea clapete ca la fosta dacie care am avuto
                              Si restu vom vedea pe viitor ce i voi mai face
                              Aaa si sa nu uitam si ca va fi mai joasa dar cand se va duce zapada asta.
                              Si va multumesc tuturor pentru sfaturi iar cei care au pofta de mistouri eu zic ca sa le lasati fratilor ca nu ajungem nicaieri cu ele masina numai ce am luato deci nu e facuta asa din vina mea.Iar daca voi aveti bani sa va luati nush ce masini ei uite ca altii nu au asa ca isi cumpara ce au si baga banii in ce isi permit.
                              Eu va urez bafta tuturor si voi reveni cu noutati dupa ce o voi aduce-o la bloc deoarece acuma este la un prieten in curte

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google