Dacia 1310 - LOW

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Stiu ca tine de gusturi si poate unii nu sunt obisnuiti cu asa ceva si ma vor acuza , dar masina va pastra un aspect de HOOD RIDE , ghetto ride , ceva de genu , deci imperfectiunile sunt bine venite , de aia nu schimb sau nu vopsesc nici bara fata care arata ca dupa al doilea razboi mondial . Nu imi sariti in cap , pt mine masina trebuie sa se vada ca e folosita , sa fie LOW LOW LOW , jante vor urma alpina pe 13 dupa ce am bani sa trec la 4 prezoane si sa mearga tare . Pentru 1.4 merge destul de tare , dar vor urma upgrade-uri pe plan de viitor indepartat . Finante putine , mai am un copilas de intretinut , un BMW E21 , masina pt indemanare/circuit/drift fun si dacia e pe planul 2 la performante , fiind daily car , tot ce conteaza e sa pape putin

    Comment


    • #17
      Nu iti va sari nimeni in cap stai linistit.Cat timp masina este de bun gust si ingrijita,fara abtipilde de la gume turbo e foarte ok.Asteptam cu nerabdare jantele :P.Cred ca va arata foarte bine.Multi km fara probleme si sa iti traiasca copilasul.
      sigpic

      Comment


      • #18
        treci pe 4x100 pune jantele da jos stickeru si o sa arate foarte bine! bafta!
        MY CLA

        Comment


        • #19
          Masina da , o pastrez ingrijita , la sfarsitul lunii va primi polish , stikerele sunt de la fostul proprietar .

          La 4 prezoane trec luna viitoare , nu am buget suficient momentan

          Comment


          • #20
            Vineri am vazut masina , in jurul orei 14. La iesirea de pe lipovei , in fata unei case . Parca avea in mana niste prezoane . Asa mi se parea .
            sigpic

            Comment


            • #21
              Frumoasa foc daciuta!Facuta cu bun gust!Tine-o tot asa!

              Comment


              • #22
                Tot ce e posibil , merg foarte des prin dumbravita si ma mai opresc prin peco sau pe langa kaufland


                93mrs : multumesc

                Comment


                • #23
                  Nu am mai facut nimic la masina , de aia nu am mai postat . Am schimbat doar axa cu came cu una de R5 ceva la 270 grade , mare diferenta nu e , dar se simte . Se lucreaza la celalat proiect de aceea dacia a picat pe planul 2 , dar e masina de zi cu zi , nu prea va mai primi multe modificari....momentan

                  Comment


                  • #24
                    imagini din interior?
                    http://www.autowebshop.ro/

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google