Kia Proceed 1.6 126 Cai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai si schiezi cu masina? Sau la baza partiei ai vazut doar bmwuri cu tractiune integrala?
    Mi se pare aiurea sa cumperi un diferential in plus pentru 3 zile pe an. AM vazut BMWuri care stateau la 2 km de drumul asfaltat in pantelimon si ieseau bine emrci la sosea dupa ninsoare, doar sa nu ramana pe burta.
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Ma rog fiecare cu pasarica lui. Am avut in familie o masina cu tractiune pe spate si concluzia e ca bu e de mine. Nu e prea placut sa te prinda ninsoarea pe undeva si sa ramai impotmolit... numai cand na uit la vecinul meu cu Mercedes ultimul ragnet cat se chinuie iarna sa iasa si sa intre in parcare imi cam trece de tractiune spate. Da e buna tractiune spate...daca ai 2 masini. Ma rog fiecare cu parerea lui eu zic pas de data asta pentru tractiune spate, poate data viitoare.
      Saab 9-5 Aero

      Comment


      • SI aia cu camioanele, de aia au tractiune spate, ca sa nu poata urca dealul...
        Poti sai si 4X4 daca nu ai cauciucuri tot pe loc stai. SI de cand cu ESPul ajungi cu BMWul unde ajunge orice masina cu garda la sol similara si anvelope similare.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • eu as merge pe mazda. mazda 6 sau mazda cx3



          Comment


          • Cx3 e foarte mic cu un portbagaj si mai mic- iese din calcule. Iar Mazda 6 nu prea e de vanzare sh pentru ca e un model destul de nou.
            Einstein pe banii mei si pe muzica mea eu nu vreau masina cu tractiune spate pentru ca nu se potriveste criteriilor noastre. Rog fara flame uri si off topic.
            Saab 9-5 Aero

            Comment


            • atunci mergi pe superb/passat. intre cele 2 as alege passatu, mi se pare ca are un design interior mai agreabil


              Primul test în România cu Skoda Superb facelift, echipată cu dieselul de 170 CP È™i DSG. https://www.masinicugiurgeasibratu.ro


              Last edited by cristi....; 7 October 2015, 13:53.

              Comment


              • Originally posted by cristi.... View Post
                Nu vezi ca omul vrea premium, nici macar la un mondeo/octavia nu se uita? r:
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Mazda 6 chiar e super masina dar nu intra in buget. Mondeo nu imi place neam...este o masina foarte grea si e cam barca. Octavia noua e o optiune...dar ai dreptate as vrea sa ma duc un pic mai spre Premium. Mi s a parut ca are cam prea multe plastice tari. In rest e ok masina si cred ca 150 cai pusi pe 1,250 kg iti ofera ceva senzatii . Totusi as prefera Superb ( nu am gasit nimic calumea pana acum ) sau Passat
                  Saab 9-5 Aero

                  Comment


                  • Å koda Superb II - http://autovit.ro/anunt/skoda-superb-ii-ID7Gf295.html
                    Nu e 4x4...acum am observat...
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Multi bani Superbu' ala! Mai bine Octavia noua. Si automat...cah!


                      Sent from mobile
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Merci nici nu e nevoie de 4x4 decat daca are tractiune spate. Problema e de kilometri-asta are 150,000 ori eu caut maxim 80,000. Multumesc oricum
                        Saab 9-5 Aero

                        Comment


                        • Cred ca vei gasi si cu mai putini km. dar iti trebuie noroc.
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Exista o masina ce corespunde cel mai bine cerintelor tale, 4x4, premium, scaune incalzite, DSG, putere, ceva spatiu in portbagaj. A4 Allroad.
                            Cu bugetul esti la limita pentru an minim 2010.
                            Doar ca masina e rara la vanzare in Romania, trebuie cautata afara.
                            Last edited by mr.K; 7 October 2015, 15:12.

                            Comment


                            • Originally posted by eugenmanea View Post
                              . Totusi as prefera Superb ( nu am gasit nimic calumea pana acum ) sau Passat
                              Sunt destule, dar ceva mai scumpe daca aplici criteriile tale de cautare. SI nu inteleg de ce sincer sa fiu dar se pare ca isi tin valoarea.
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • Mr. K super masina dar in 16k nu gasesti ceva interesant..poate doar cu peste 150,000 km
                                Saab 9-5 Aero

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google