Audi A6 S-Line

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by fRs View Post
    Permite-mi sa te contrazic,pe cutie la mine in afara de modul D(drive) am si S (sport).Atunci imi schimba in turatii blana,si e mare diferenta fata de D(drive)
    poti sa ma contrazici,dar nu ma contrazici bine )

    Originally posted by Cromatic View Post
    Ai DSG sau Multitronic?
    E quatro cu torsen?
    alea vechi din anul acela nu au DSG/Multitronic si fac 0-100 in 7.8 fata de asta nou care face in 6.1 cu o cutie desteapta .
    Din cate stiu se pune torsen sau haldex in functie de pozitionarea motorului.Ce e longitudinal are torsen care parca nu are niciun pic de electronica in el, restu au haldex.Ma gandesc ca si quattro e bazat tot pe haldex/torsen sau dzeu stie cum e pozitionarea motorului la 3.0...Nu stiu prea multe detalii,stiu cum e pe la VAG ca am citit mai demult.
    Last edited by Cristi_Xp; 13 December 2012, 20:00. Reason: Automerged Doublepost
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #47
      frumoasa masina sa te bucuri de ea,si fratemiu detine un audi a 6 S-Line.

      dar e foarte scump sa o intreti.
      Last edited by cosmin83; 13 December 2012, 22:07. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #48
        Originally posted by Cristi_Xp View Post
        aici nici tu nu ai idee ce vorbesti... vorbesti deja despre S6 acolo ...S-line inseamna exact ce vezi,interior si exterior...grile scaune etc...


        se vede clar grila de S-line... de ce nu va obositi macar sa cautati pe google ?
        lasa grila de S-line....ma refeream la interior e chelllll....putine dotari
        *****
        sigpic
        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

        Comment


        • #49
          Pai zi tu ce n-are si ar fi trebuit sa aiba.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Capucino :> View Post
            Canta la alta masa frs =)
            si tu ? parca si tu aveau un Audi A5 S line ? ala de 345 cai

            Comment


            • #51
              STOP joc!

              Acesta nu e topic decent, incadrat, asa cum scriam mai sus, in tiparele clasice.

              Mai mult, conditiile impuse nu au fost respectate.
              Userului fRs i-a fost acordata o perioada de gratie de 7 zile, in speranta ca va descoperi prin meditatie, importanta Adevarului.

              Cine are rabdare sa citeasca si sa realizeze comparatii intre cele doua topicuri va intelege lesne motivele.

              Un topic la My Ride presupune posesia"obiectului pasiunii", poze clare ale acestuia (interior, exterior), onestitate in privinta prezentarii datelor, o prezentare corecta si...multe altele.

              Acum inchidem Circul acesta, aici!



              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

              Comment


              • #52
                Tocmai cand era mai interesant, ai inchis sandramaua...

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google