Dacia SuperNova Clima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • =AsR aRt=

    Comment


    • Un plus mare ptr ca nu ai facut de desteptul in trafic.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • nu cunosteam drumu... ma tineam si eu dupa baieti....
        =AsR aRt=

        Comment


        • Fa rost de un gps, te poate ajuta foarte mult prin alte orase.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • la cazanu meu ! face gps mai mult ca masina !
            imi mai cumpar o masina (y)
            =AsR aRt=

            Comment


            • Dă-le naiba de GPS-uri. Mai toată lumea are smartphone în ziua de azi. Oricum mai bine ar fi să te uiţi pe hartă (google maps), dacă ai timp, când ai de mers undeva, şi să îţi faci aşa traseul. Pt că de când cu GPS-ul nu mai înveţi nimic nimic. Te duce el unde ai de mers şi habar n-ai unde ai fost, pe unde ai luat-o etc. ÃŽn ritmul ăsta nu mai înveţi nimic, nicio stradă a oraşului în care locuieşti. Eu aşa fac, folosesc GPS-ul doar ca să fiu sigur, că mă mai rătăcesc, dar înainte de a merge undeva unde nu ştiu întotdeauna mă uit pe harta. Când eram mai mic nu credeam că o să învăţ vreodată mai mult decât cartierul unde stau dar mă bucur că de când am permis învăţ şi eu încet încet să mă orientez în labirintul Bucureştiului. Mai am o speranţă. )
              Last edited by ionescu liviu; 25 January 2015, 15:02.
              http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

              Comment


              • Cand vezi la semafor, pe banda 3, 5 masini care merg in fata, sa fii sigur ca aia au GPS!
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • mai de mult ?
                  ce spuneti? o fac din nou asa
                  Attached Files
                  =AsR aRt=

                  Comment


                  • fa-o sa arate original.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Original ? Ce vorbesti aici ?!
                      Cat mai multe luminite,leduri si brizbrizuri. Niste capace vopsite intr-o culoare aprinsa si cel mai important,ceva stickere pe usa de la sofer : borbet alpine boss si alte marci !!!
                      My Ride ! B - 29 - TmT

                      Comment


                      • Cum să o facă original?! Asta nu e Dacia Supernova Clima, e Dacia Supernova Clisma, ce naiba...
                        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                        Comment


                        • Invidiosilor! Este o masina impresionanta!
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Originally posted by ionescu liviu View Post
                            Cum să o facă original?! Asta nu e Dacia Supernova Clima, e Dacia Supernova Clisma, ce naiba...
                            Daca tot variem pe tema, aduce oarecum si a Dacia Supernova Clitoris ...
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • da tu ce i faci la masina asta toata ziua o faci ba intr o varianta ba in alta iar revii ca in trecut iar mai adaugi 3 kg de vopsea...mi se pare munca fara rost...
                              AdY_JmL_2015

                              Comment


                              • am gasit o poza pe net !
                                Attached Files
                                =AsR aRt=

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google