Golf 4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golf 4

    Acum vreo 2-3 ani va prezentam Loganul! Acum m-am hotarat sa va prezint urmatoarea masina, mai veche cu 5 ani decat Loganul, un Golf 4 1.9 tdi, motor ajm de 115cp dusa pana la 130!

    Ca dotari are climatronic, 4 geamuri el, oglinzi el. incalzire, CB, inchidere pe cheie, abs, esp, cutie in 6 trepte, volan piele...

    A primit mici modificari, finala care face urat :d, lumini interior alb cu rosu, si sa imi amintesc de Logan, a primit si Golful leduri in faruri pentru a irita autoritatile competente)
    Attached Files

  • #2
    Sa-l stapinesti sanatos...!!! A venit momentul sa te muti pe VW Club...!!! Fara suparare..!!!

    Comment


    • #3
      Din moment ce activez si aici si forumul are si aceasta categorie...care ar fi problema?

      Comment


      • #4
        Firiss, bine ai venit.

        Daniel, cred ca a fost o scapare... poate nu stiai ca sunt foarte multi fosti posesori de Logan care acum au alte masini si inca sunt la intalnirile noastre si se implica in toate actiunile LoganClub. Tu daca schimbi masina, stergi contul de pe LoganClub? )

        Comment


        • #5
          Daca schimb masina ...si nu mai am Logan..nu neaparat imi sterg contul. Ramin "membru simpatizant", as merge la intilniri cu loganistii... si atit!! Nu fac prezentari de alte auto pe forumul LC care nu se numesc LOGAN!!! In mod sigur as merge la intilnirile logan-istilor dar nu as deschide thread-uri care nu au legatura cu Logan-ul nostru. Asta este parerea mea.. sper ca nu am suparat!!!
          P.S. Am mai avut o discutie similara cu ceva ani in urma iar partenerii de discutie au inteles ca aici este LOGAN CLUB!!!
          Last edited by Daniel 67; 25 March 2014, 13:44.

          Comment


          • #6
            Aceasta sectiune este special facuta pentru cei ce au alte tipuri de masini. Sunt liberi sa posteze exact ca tine sau ca alti posesori de logan. Chiar apreciem ca au ramas pe forumul Logan Club. Am inteles, este doar o parere, deranjanta din pacate...

            Comment


            • #7
              Si daca am si Logan si alta masina?? dar nu vreau sa deschid topic cu Loganul...ci deschid pentru cealalta masina.
              Forumul este un cerc de prieteni care se mai strica uneori din cauza disputelor "benzina vs diesel" etc...
              Sau uneori pe cateva sute de metrii in linie dreapta suntem adversari , dupa care suntem iarasi prieteni.
              Frumos si intretinut Golful, iar culoarea este tare frumoasa.
              Fara Semnatura.

              Comment


              • #8
                Lasand la o parte primul comentariu, va multumesc pentru apreciere!

                Un argument "domnului" Daniel, am in familie un Logan, imi place aceasta masina, si probabil cunosc mult mai multe despre Logan decat cunosti tu! Si in plus, am fost la intalniri cand s-a putut, am prieteni aici, si sunt persoane de aici care cunosc noua masina!

                Sa incep cu o prima intrebare! Hayonul il vreau clean, sa las sigla sau nu?

                Comment


                • #9
                  Eu mi-am spus doar parerea si ma asteptam sa fie luata ca atare nu ca subiect pentru o disputa!!! Se vrea sa facem un ghiveci aici pe acest forum.. foarte bine...nu e nici o problema!!!
                  In ceea ce priveste cunostintele despre Logan vreau sa spun ca masina mea merge pe 8 ani...si cred ca pot purta o discutie despre ceea ce inseamna LOGAN... spre deosebire de unii! 23 - 8=?????
                  firiss Daca totusi ai un logan in familie esti pe jumatate iertat!!!!

                  Comment


                  • #10
                    Ok, eu propun sa iti spui parerea si in celelalte 78 de topicuri de acest gen sau sa iei legatura cu un admin sa ii spui nemultumirea!

                    Sa ne oprim aici cu aceasta discutie pe langa sau rog un moderator/administrator sa ia masuri!
                    Multumesc, ai tot respectul cuvenit!

                    Comment


                    • #11
                      Nu vad pentru ce atata "harmalaie" vezi ca omu are "mofturi" lasa-l in pace
                      Cat despre masina arata bine si multi km fara evenimente
                      Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                      Comment


                      • #12
                        Da Alex ai dreptate! Multumesc!

                        Comment


                        • #13
                          Frumos Golf imi place dar daca nu te superi "Monster-ul" ala nu prea da bine (e doar o parere) Bafta in continuare si spor la km .
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                          Comment


                          • #14
                            L-am dat jos de ceva timp:d

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Daniel 67 View Post
                              Sa-l stapinesti sanatos...!!! A venit momentul sa te muti pe VW Club...!!! Fara suparare..!!!
                              Lasa frustrarile la o parte ca nu intereseaza pe nimeni. Din moment ce aceasta sectiune a fost creata, inseamna ca fiecare e liber sa-si posteze aici masina, chiar daca din pacate pentru tine, nu e masina suprema aka masina perfecta (adica Logan). Vai Daniele, nici eu nu mai am Logan - masina de care am fost oarecum multumit cat am avut-o , cu neajunsurile ei, dar sa revin, ma vei PUTEA IERTA atat pe mine cat si pe ceilalti?!?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google