Stepway 1.5 Dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    Nu se poate vedea poza.

    Comment


    • #3
      acu ma chinui ))
      Gata. Cred ca ar trebui sa se vada pozele. Altfel nu ma pricep. As putea da upload la poza pe linkul de imageshack dar mie mi se deschid foarte greu pozele uploadate astfel si de aia am zis ca, in cazul in care au si altii problema asta sa nu se mai chinuie
      sigpic

      Comment


      • #4
        Asa mai merge!
        Felicitari pt achizitie! Sa te poarte cat mai multi kilometri!
        Vad ca deja o testezi/ai testat-o in putin off-road. Cum se descurca?

        Comment


        • #5
          - mi-e cam frica. Pe aia veche am cocosat-o pe dinastea la greu dar de asta mi-e mila. Merge bine rau are cuplu mare si nu da inapoi de la nimic. Problema e directia aia electrohidraulica fiindca pe pietris vibreaza volanu' de numa. La cea veche nu vibra asa ca la asta. De aia sustin eu ca loganu era bun printre altele. Din 140 000 de km, cea veche, 50 000 a luat numa' ce se vede in poze si nu batea nimic la ea. Am schimbat o data bucsile la 120 000 mai mult din orgoliu, si un capat de bara.
          Pe langa astea, masinile astea noi nu mai vin cu scutu ala tare din tabla (cica sa nu intre motoru pe tine in caz e impact frontal - doamne fereste!), dar vreau totusi sa pun un scut dinala vechi
          sigpic

          Comment


          • #6
            Frumoase poze, iti fur si eu una pentru wallpaper
            Felicitari pentru masina, e nebunie culoarea asta pe stepway )
            Sa o stapanesti sanatos!

            Comment


            • #7
              - mersi. ) wallpaper. Mda am o manie cu pozele. Care iti place?
              - Trebuia sa imi fac un watermark sa pun pe ele sa ajung cunoscut )))
              sigpic

              Comment


              • #8
                Nu era rau
                Toate sunt de efect...poti sa postezi si cu interiorul ca nu ne suparam )

                Comment


                • #9
                  - cu interiorul momentan nu am ca nu m-am gandit sa ii fac poze. Da fac maniana si pun zilele viitoare
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Imi place tare cum arata Stepway-ul nou, deci inclusiv pobeda ta. Sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente.

                    Comment


                    • #11
                      multumesc .....
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        frumoasa masina, si o banuiesc si de un consum minuscul.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • #13
                          am scris acolo la my ride la tine: 3,6 -3,7 in ext, 4,5 cam in oras. Nota: am venit de la mare 4 insi incarcati (ca i-am mutat), dintre care unul avea 110 kg, + bagaje inclusiv pe bancheta spate full, si am consumat 4,6 la suta, cu 130 la ora pe autostrada. Da daca te mani la ea incepe sa creasca consumul pe la vreo 4,5 - 5 exterior. 3,6 ia daca mergi cu 80 la ora in a 4a. acolo am vazut ca ia cel mai putin. Si eu cum merg cam la drum de munte cam 3,9-4,2 scot mediu in exterior depine de dificultatea drumului. Si in oras sare la 5 daca te apuci de slalomuri. Da cam 5 e maximul (in oras ma refer). cred ca o data sau de doua ori am sarit de 5 in oras (ca eu tot resetez contorul). sa vad la iarna cum va fi.
                          Si de fugit chiar fuge. am ramas prost cand am luat-o pt ca eu nu am facut test drive inainte. Doar ca e mai ciudatel ca are cupludupa cum am zis la 1700-1800 de ture si dupa 3000 urca greu in turatii. Si eu cu dizalu vechi schimbam doar dupa 3000. Mi-e frica sa nu o subturez pentru consum
                          Last edited by pilifida; 21 August 2014, 20:17.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Dai talpa... in oras mergi cu 2 si 3 si gata
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • #15
                              - tinand cont ca am avut ginionul a 3-4 tampoane cu cea veche, pe asta o tin mai strict pentru iesirile pa munte si ce mai trebuie asa exra necesar. Nu mai merg la lucru cu ea. )) extra precautii.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google