DUSTER - Noul VYP Sibian

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    La masina s-au schimbat ledurile la interior, au fost montate folii pe toate geamurile inclusiv partbriz si peste faruri in dreptul semnalizarilor.
    Am achizitionat un rulou in portbagaj sa nu se mai sara in ochi subwooferul.
    Am cumparat si un set de jante tabla si amvelope Michelin la valoarea de 1500ron, este un set compus din 4 roti de rezerva nefolosite, sincer nu stiu daca e ok pretul sau nu?
    Trebuie sa primesc curand o oglinda cu 2 camere, una in ea si una pentru marsalier.
    Sunt in continuare in cautare de opinii in legatura cu airride.
    Momentan masina arata ca in poze, scuzati murdaria, revin cu poze mai ok.
    Attached Files
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #47
      Păi ce studiezi? E o firmă de se ocupă cu asa ceva. Va fi probabil primul Duster cu air ride, nu are cum sa iese altfel decât super..desigur tre" sa pui și niște jante pe măsură mai mari și neapărat un tips mai sănătos la esapament.
      Ps: vyp-ul Lodgy umbla prin cr pe o firma de salvare cv de genu

      Comment


      • #48
        Studiaza, analizeaza, studiaza
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #49
          Lodgy l-am vazut saptamana trecuta in sibiu, nu cred ca e vandut...
          Studiem si adunam bani, butelia am recuperat-o, aia de gaz in locul la roata....
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • #50
            Buna seara! S-a mai modificat ceva la masina?

            Comment


            • #51
              Buna tuturor, absenta mea de pe acest topic s-a datorat in mare parte negocierilor cu doamna de a incepe un proiect tuning pe un automobil retro sau de a- pune amprenta pe duster in stilul meu unic. se pare ca a invins dusterul asa ca va informez ca au inceput pregatirile pentru modificarea dusterului atat la interior cat si la exterior. Anul viitor incepe cu modificari legate de aspectul exterior, suspensie si multe altele. Se pare ca Mos Craciun a uitat de duster dar vine Mos Gerila cu ceva nou de la Polul Nord.
              Sarbatori fericite tuturor, multumesc celor care urmaresc topicul meu si i-mi apreciaza munca si sa inceapa distractia.
              Revin cu poze de la achizitii in ritmul in care vor fi livrate, iarna aceasta le adunam si cand da caldura dusterul intra in transformare, spre bine, sper ca nu mi-am pierdut dexteritatea.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #52
                Mult succes Vasi ! Abia astept sa vad ce o sa iasa.

                Sarbatori fecicite !
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • #53
                  1 - Prima achizitie pentru exterior, faruri cu lupe bixenon si angel eye pe leduri albe.
                  Attached Files
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #54
                    ca de obicei Vasile incepe in forta ! ! ! Buna achizitie ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • #55
                      Cum se mai prezinta masina? Multumim!

                      Comment


                      • #56
                        Saptamana viitoare trebuie sa soseasca piesele din Rusia, revin cu poze dupa primirea coletului, se duc tratative pentru instalatia de airride, sunt sanse de 90% sa-l trantim pe burta, in rest sta la pastrare, sper sa fie gata pentru show-rile de tuning de anul acesta, daca are cineva idee de niste balamale care se potrivesc pentru suicide doors sa modific usile de spate astepr sugestii................
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • #58
                          Sa le stapanesti sanatos !

                          NU stiu care de unde e dar cred ca dau bine pe masina!
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • #59
                            se vede cine este cu adevarat pasionat ! ! ! Respect !!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • #60
                              Va fi o masina pe cinste.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google