My Next Car ...Dacia Sandero Stepway2 Prestige 0.9 TCE - 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Salut !
    Deocamdata in urban tot in jur de 9 L ma invart...pe extraurban nu am mai iesit din august.Orasul e efectiv sufocat la ora 08:30 cand merg eu la seriviciu , ca niciodata.Si am remarcat ca e plin de masini din alte judete ; pe drum si pe toate strazile din cartier...am impresia ca au venit f multi in BV ( GJ,PH in special )...plus studentii.
    Iar traficul e un infern.

    Comment


    • #47
      Stai sa dea si frigul cum trebuie..Totusi,crezi ca era mai bun dieselul?Sau il omorai pe distante scurte plus aglomeratie?
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • #48
        In conditiile descrise mai sus , cred ca faceam praf PDF-ul

        Comment


        • #49
          Nu am gasit niciunde in topic, are cutie robotizata ?
          Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
          sigpic

          Comment


          • #50
            A mea nu ; e manuala

            Comment


            • #51
              La muulti ani si multa sanatate!
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • #52
                salut, ce consum mai ai cu ea prin Brasov. sau daca ai alte medii de consum..
                mersi

                Comment


                • #53
                  Revin dupa ceva timp in care am lipsit...
                  Am ajuns la 7699 de km cu masinuta , am facut si prima revizie.Consumul urban s-a stabilizat undeva la 8 +/- , in funcie de trafic si de AC
                  La extraurban , nu trece de 5,5 la stilul meu de mers
                  Foarte multumit de ea !

                  Comment


                  • #54
                    O problema de rasu' plansu : stie cineva cum as putea anula o programare online ptr preschimbare permis de conducere ?
                    Din greseala , m-am programat la Ialomita in loc de Brasov , iar acum nu mai pot sa fac o programare la Bv , ptr ca datele mele sunt folosite deja...Ce e de facut ??

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google