Clio RS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bafta la Arad

    Comment


    • cu capota neagra ce s-a intamplat ? daca bine imi aduc aminte era de carbon
      succes la arad , poate va opriti la mures la o bere ;))
      Its just a car ...

      Comment


      • Succes anul asta la competitii !
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Succes la Arad!

          Ce jante ai acum pe masina? Nu mai ai OZ?
          sigpic

          Comment


          • Cred ca a ingreunat partea fata ptr aderenta :P poate pui si ceva saci de cartofi ca sa plece mai bine ) sper sa ne vedem la Arad !
            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

            Comment


            • Originally posted by Andrey RS View Post
              Ultimele pregatiri pentru etapa de la Arad 1 Mai,si cateva poze.
              best grill !!! nu imi imaginam asa ceva
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • Am si eu o curiozitate mica.
                Mai ai tangente cu service-ul acela unde lucreaza Robert(nu ii stiu numele de familie)care are un mercedes clk 320 vopsit alb mat(scrie pe lateral ''safety car'')?
                Fara Semnatura.

                Comment


                • @Carmelo: Softul masinii este facut acolo de catre Cristi Maier,a fost masina acolo cand s-a lucrat la ea.

                  Comment


                  • hai cu pozele cu noutatile )
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Azi mi-a trimis Xp-u ultima comanda(ms. Cristi).Volanta, ambreiajul, ceasul presiune ulei wheel triggeru' si triggeru'.
                      Attached Files
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • volanta cum o prinzi de arborele cotit? ca vad ca nu are gauri pentru suruburi
                        Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                        Comment


                        • o sa ii faca
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • pai si daca ii da el gauri nu treuie reechilibrata???

                            ai idee care este diferenta de greutate intre asta si cea originila?
                            Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                            Comment


                            • nu prea are importanta , volanta de clio e si asa usoara din fabrica , are vreo 5 kg .
                              Asta e volanta de VAG .
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • poze noi. sper sa va placa.
                                Attached Files
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google