Discutii Campionate Editia 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    pacat ca s-a ajuns unde s-a ajuns la campionatul audio . aveam cateva cuvinte de spus inainte sa se inchida threadul .
    incep prin a spune ca nu sunt suparat si nu caut nici scandal .
    vroiam doar sa termin discutia si sa-mi cer scuze pentru faptul ca in loc sa trimit PM am postat pe pagina de concurs .
    si sa raspund ultimelor posturi adresate mie .

    skandal a spus:
    Pigoo , este ok ca ai recunoscut faptul ca nu mai ai systemul pe masina , dar sa critici adversarul spunand ca HU-ul prezent pe masina lui este un JAF ?

    urat din partea ta !

    Trecem mai departe cu voturile , aici se dau doar motivatiile voturilor... speram ca a fost inteles de la inceput.
    este adevarat ca am recunoscut ca am vandut sistemul, chiar eu am postat acest lucru, insa la momentul inscrierii eu aveam tot sistemul prezentat, in cazul vanzarii sistemului sunt eliminat, dar in cazul unui upgrade? se mai modifica structura sistemului cu care am participat de la inscriere? nu prea cred. aici nu mai e corect, cred ca nu trebuia sa fiu eliminat, ci doar sanctionat ca nu am respectat regulamentul cu privire la posturi .
    legat de player, nu am criticat adversarul, cel putin nu asta a fost intentia, am criticat direct playerul, imi permit sa il critic din moment ce am avut si eu unul identic. si nu l-am facut JAF, ci JAF din punct de vedere tehnic, comparativ cu 9835-ul pe care.....faza cea mai comica este ca... inca il mai am, este singurul lucru ce nu l-am vandut

    imi pare rau ca nu au participat mai multi, votul meu s-ar fi dus la cristi_timidu.
    salut
    sigpic

    Comment


    • #77
      pigoo multumim pentru intelegere si acum stim si care au fost intentiile tale in ce ai scris .
      se stia de anul trecut ca cineva care nu mai are " acel criteriu pentru campionat " se va retrage automat sau se vor sesiza moderatorii .

      asteptam cu interes acel upgrade ! sa vedem ce poate pigoo ;)

      Comment


      • #78
        @Pigoo: votul meu a mers la tine dar din moment ce ai zis ca nu-l mai ai si consideri ca Canto merita titulatura si din moment ce nu mai era alt participant, nu mai avea rost sa tinem thread-ul respectiv deschis...s-ar fi umplut de multe posturi fara obiectul principal.
        Se vor mai face concursuri pe viitor. Ai ocazia sa arati ce stii si poti
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #79
          se stieeeee
          ma bucur ca nu ati ramas suparati pe mine.
          sistemul nu vine greu, cum v-am obisnuit, in 2 luni maxim e finalizat .
          sigpic

          Comment


          • #80
            Felicitari tuturor castigatorilor!
            Bravo voua!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #81
              Feliticatari castigatorilor si participantilor.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • #82
                Ar fi frumos daca a-ti face un concurs ''Cel mai tare logan din bucuresti '' ca voturile sa fie acordate corect ;) ,ca anul asta chiar a-ti rupt topurile cu masinile de la bucale ...toti castigatorii din bucuresti hai sa fim seriosi ....

                Puteti sa-i schimbati si denumirea din logan club romania in logan club bucuresti ....eu unul nu ma opun.


                Felicitari castigatorilor !
                sigpic
                http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
                http://mik-anonym.blogspot.com

                Comment


                • #83
                  Aici ai dreptate. Dar nu pune la suflet, lasa-i in pace. Si la categoria masinii mele a castigat un logan mai mult stock(da de buc.). Noi sa fim sanatosi! Ei raman cu voturile dar omul intoarce capul tot dupa masini frumoase nu dupa voturi.
                  Asa ca n-are rost sa te retragi, ar fi pacat, ai o masina super. Cu ce ne deranjeaza ca au rydul lipicios? Cu nimic.

                  Comment


                  • #84
                    Eu nu stiu de unde atatea ironii parca de copii de gimnaziu, aveti impresia ca daca iesea altcineva din Brasov sau cineva din Iasi, Bucurestiul incepea sa zica ce si cum? Din contra... daca va uitati - veti vedea ca la mai multe categorii Bucurestenii chiar au votat provincia... acum ca din 28.000 de membrii doar vreo 200 sunt activi si din aceia 40-50 sunt din Bucuresti ... nu e vina nimanui. Oricum au fost foarte multe masini din Bucuresti si poate si din acest motiv... de exemplu la categoria mea - eu nici nu am vrut sa ma bag prima oara - dar nu era decat pigoo ... si la celelalte nu avea rost sa ma bag ... asa ca m-am bagat de fun - au fost cativa din Bucuresti care m-au votat pur si simplu ca la mine au auzit ce si cum - eu nici macar nu m-am votat pe mine si oricum s-a intamplat aiurea ca am ramas castigator printr-un fel de abandon ... dar poate asta e mai bine ca ma ambitioneaza chiar sa fac ceva mai frumos pe partea de audio la aceasta masina... Cereri de voturi nu s-au facut in Bucuresti - useri noi nu au votat/aparut din cate ati vazut deci .... . Singura modalitate ca toate sa fie considerate pe bune este ca la o intalnire nationala - dar nationala nu cu 50 de masini - sau cel putin aia care vor sa participe sa fie prezenti acolo - si numai care vine sa vada live masina sa poata vota ... eu zic ca numai atunci totul va fi fara suspiciuni si pe buna dreptate la:
                    -audio
                    -esapament
                    -modificata(tehnic)
                    samd ... chiar si la cele modificate estetic ... deoarece live se pot vedea si imperfectiunile...

                    Vorba lui alin - "Ei raman cu voturile dar omul intoarce capul tot dupa masini frumoase nu dupa voturi. " - deci... + daca tu faci upgrade-uri sau masina ta e ok ... ea va fi intotdeauna pe prima pagina pe cand la un om care are o masina banala se va vedea ca ultimul care posteaza e la 5 luni fata de anteriorul...
                    Last edited by Canto; 10 September 2010, 18:10.
                    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                    Comment


                    • #85
                      se pare ca si daca sunt voturile la vedere , tot degeaba . Nu cred ca bucurestenii pot acoperi votul colegilor din intreaga tara!
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Alin0007 View Post
                        Aici ai dreptate. Dar nu pune la suflet, lasa-i in pace. Si la categoria masinii mele a castigat un logan mai mult stock(da de buc.). Noi sa fim sanatosi! Ei raman cu voturile dar omul intoarce capul tot dupa masini frumoase nu dupa voturi.
                        Asa ca n-are rost sa te retragi, ar fi pacat, ai o masina super. Cu ce ne deranjeaza ca au rydul lipicios? Cu nimic.



                        ce`mi place invidia asta !
                        se pare ca inca nu stiti sloganul LCB..."cine e pe primu` loc , cine e pe primu` loc" a-ti ghicit ?

                        Aline007 , scuza`mi indrazneala , dar ce pretentii emiti cu jante de opel(macar faceai la fel ca la sigle) , suspensie si balon la anvelope de tractor , difuzor prins in suruburi , aparatori noroi , fata de colegul nostru din bucuresti ?
                        hai sa fim realisti si sa lasam ciuda si invidia acasa.
                        au fost si voturi date pe prietenie , dar multe dintre ele au fost date la subiect si cred ca sa castigat corect.
                        Last edited by CataFOF; 11 September 2010, 03:03. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Alin0007 View Post
                          Ei raman cu voturile dar omul intoarce capul tot dupa masini frumoase nu dupa voturi.

                          Eu unul nu cred ca lumea intoarce capul dupa asa ceva.

                          Sincer sa fiu, eu unul am votat mai mult cu masinile din provincie, strict ceea ce mi-a placut fara a influenta vre-un rezultat anume, asa ca nu-si au rostul ambitiile astea...
                          Attached Files
                          Last edited by aleXpeed; 11 September 2010, 03:08.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • #88
                            acuma sa nu fim rautaciosi, fiecare dintre noi a investit mult timp, bani si daruire in masina lui si e normal sa fie un fel de competitie, dar nu la sfarsit cand totul s-a terminat sa incepem cu reprosurile. Acum daca e ceva de spus si cineva nu merita locul primit va rog sa argumentati nu sa vorbiti aiurea, sa faceti un comparativ sau ceva de genul. Nimeni din Bucuresti nu se astepta la o asa clasare si sa stiti ca noi cat de "bucuresteni" suntem avem respect pentru toata tara si cei cu care ne-am intalnit la nationale pot sa confirme asta ! ! ! Si acum ca voturile sunt pe fata verificati cine pe cine a votat ! ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • #89
                              Domnilor! Voturile au fost la vedere. V-ati uitat cine pe cine, ce, a votat? Unii au votat din prietenie, altii au votat numai cu provincia, altii au votat obiectiv. Nu se poate controla asta, pur si simplu se voteaza...oricum norma de bucuresteni pe forum, comparativ cu restul tarii (ca tot va place sa va separati singuri, unii) este sub 40%, poate si mai mult. In concluzie rog sa nu faceti flame pe tema asta pentru ca nu sunt bani in joc, in afara de banii celor care i-au bagat in masinile lor din pasiune.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • #90
                                haideti fratilor ca nu are rost sa ne certam acum. eu cred ca au castigat cei din bucuresti pentru ca acolo exista un grup restrans care se intalnesc mai mereu si se ajuta intre ei dar asta nu inseamna ca nu au muncit si ca nu merita cupele sau premiile castigate.
                                eu personal am un "razbel" cei care sunt posesori de bmw cumparate modificate de afara si se rup in figuri prin romanica.
                                eu am inceput modificarile pe sunet pentru ca sunt pasionat de treba asta si intotdeauna mi-am dorit o dacie cu sunet bestial iar pe exterior pentru ca a zis unul ca din logan nu ai ce tuna si am demonstrat contrariul.

                                PEACE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google