Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • singurul motiv real pentru unii dar care nu-l recunoaste nimeni : bucurestenii sunt favorizati ,bucurestenii castiga tot ... sincer imi pare rau pentru cei care au aceasta impresie ,este total gresita

    Comment


    • Hadati sa prelungim termenul de inscriere sa diversificam ceva si sa incercam sa atragem mai multi concurenti.
      Last edited by FastFurious; 28 July 2011, 15:57.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • @cosmin, inseamna ca sunt neincrezatori in puterile lor. Si daca mai adaugam si lipsa gramaticii plus lenea de a scrie 2 cuvinte despre ce au realizat, normal ca or sa castige Bucurestenii...

        Pe forum sunt masini interesante in fiecare judet, nu e nevoie sa le enumar eu.

        @radu, este o competitie colegiala, aici, pe forum. Ce sa mai diversifici?

        Nu trebuie decat sa puna fiecare 10 poze si sa scrie 5cateva cuvinte, sa prezinte succint materialul cu care concureaza. Simplu. Daca la atata simplitate nu exista raspuns, d-apai la ceva mai diversificat?
        Last edited by dsign; 28 July 2011, 16:08.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by cos_min_i View Post
          singurul motiv real pentru unii dar care nu-l recunoaste nimeni : bucurestenii sunt favorizati ,bucurestenii castiga tot ... sincer imi pare rau pentru cei care au aceasta impresie ,este total gresita
          ai mare dreptate...exista multe masini frumoase in toata tara...si nu numai masini frumoase ci si tiganite(ex: kingpin mobilul)
          DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by dsign View Post
            @cosmin, inseamna ca sunt neincrezatori in puterile lor. Si daca mai adaugam si lipsa gramaticii plus lenea de a scrie 2 cuvinte despre ce au realizat, normal ca or sa castige Bucurestenii...

            Pe forum sunt masini interesante in fiecare judet, nu e nevoie sa le enumar eu.

            @radu, este o competitie colegiala, aici, pe forum. Ce sa mai diversifici?

            Nu trebuie decat sa puna fiecare 10 poze si sa scrie 5cateva cuvinte, sa prezinte succint materialul cu care concureaza. Simplu. Daca la atata simplitate nu exista raspuns, d-apai la ceva mai diversificat?
            Eu inteleg perfect si iti dau dereptate, dar din pacate rezultatul inscrierilor de pana acum se vede clar, de aceea cred ca ar fi mai bine sa atragem cat mai multi concurenti, ............poate niste premii ar rezolva situatia.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • Originally posted by FastFurious View Post
              ............poate niste premii ar rezolva situatia.

              Nu neaparat...niste premii pot sa si strice situatia, nu numai sa o rezolve. Gandeste-te ca daca s-ar oferi premii, s-ar inscrie oricine, s-ar face o groaza de conturi de pe acelasi IP ca sa se voteze singuri...etc.
              Y!M: alexut.style

              Comment


              • clar daca ar fii premii ... ar fii imbulzeala, certuri etc, etc ), voturi pe prietenii etc si cum a spus si ZUZ s-ar face conturi cu IP rotabil sa se auto-voteze cu concurent ! mai bine asa cum e acuma
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Tocmai de aia subliniam COLEGIALITATEA. Nu e nevoie de premii, nu avem nevoie de mai multe probleme decat sunt acum. Poate un juriu extern ar fi o idee buna, cum spunea cineva mai sus.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Eu zic sa aveti un pic rabdare , ca am o presimtire ca saptamana viitoare se vor umple concursurile de concurenti .. sunt multi care or sa stea pana in ultima clipa .. si toti ii stim care .. o sa vedeti ..

                    Comment


                    • Nu au de ce sa stea in asteptare... Sa astepte pe cine? TrenuĀ“? Trenul se asteapta in gara, nu pe forum.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • ma dizain , care e treaba de te agiti asa tare ?
                        nu vor , sa fie sanatosi , dar vorba lui Mihaitza , pe ultima suta de metrii se inghesuie toti buluc.

                        Comment


                        • Anul trecut , pe ultima suta de metrii s-au inscris multi...
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • Maine ma inscriu si eu

                            Comment


                            • tu nu erai ma inscris la jante?
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • a cerut sa se mute ... este admis acest lucru pentru toti participantii ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google